„Mu isamaa, mu õnn ja rõõm“ on ülistuslaul Eesti kultuurile, rahvale ja riigile. Sellega väljendatakse rõõmu ja uhkustunnet. Eesti hümni „Mu isamaa, mu õnn ja rõõm“ sõnad kirjutas 1869. aasta algul Eesti ärkamisaja üks juhte Johann Voldemar Jannsen, viisi autor on saksa päritolu Soome helilooja Friedrich Pacius.

Eesti Vabariigi hümnile pühendatud kullatud noodilehelt (kullaproov 999/1000) leiate hümni viisi ja sõnad. Esmakordselt kõlasid need esimesel üldlaulupeol 1869. aastal ning noodileht on 1869. aasta originaali kullatud koopia. Kullatud noodileht on spetsiaalses kaunis karbis ning tootega on kaasas numismaatikukindad.

Miks tasub seda toodet tellida?

  • Kaetud puhta 999/1000 kullaga
  • Sõnad, mis on olulised igale eestlasele – graveeritud kuldsele noodilehele
  • Noodileht hümniga on paigutatud akrüülraami
  • Akrüülraamil on toetusjalg püstiasendis eksponeerimiseks
  • Pakendatud elegantsesse karpi
  • Kaasas kingitus - numismaatikukindad

Jah, tellin müntide toote „Kullatud noodileht“ hinnaga 149 eurot (+5,99 € saatekulu). Arve tasun lähimas postkontoris saadetise kättesaamisel.

Võin tellitud toote tagastada 15 päeva jooksul selle kättesaamisest.  

Tarneaeg on 2 nädalat.

Esitan oma isikuandmed OÜ-le Eesti Mündiäri vabatahtlikult ning nõustun nende kasutamisega tellimuste täitmise ja otseturunduse eesmärgil kooskõlas Eesti Vabariigi isikuandmete kaitse seaduse nõuetega.

Töötleme Teie isikuandmeid ettevõtte õigustatud huvi – toodete kohta teabe jagamise: teenuste osutamise, turunduse ja statistika – eesmärgil. Võite andmete töötlemise ükskõik millal peatada, andes sellest teada telefoni, e-posti või kirja teel. Teatame, et Teie isikuandmete kaitsmiseks rakendatakse vajalikke turvameetmeid. Jagame Teie andmeid ainult nende ettevõtetega, kes osutavad meile lepingupõhiseid teenuseid. Lisateavet isikuandmete töötlemise kohta leiate meie veebilehelt myndiari.ee. Soovi korral on Teil võimalik saada kogu teave isikuandmete töötlemise kohta posti teel.

Täpsed andmed
Valmistatud:
2019
Materjal:
Kaetud 999/1000 kullaga
Mõõtmed:
148x210 mm
Tiraaž:
999 tk