Ajalooline pakkumine! „Mu isamaa, mu õnn ja rõõm“ on ülistuslaul Eesti kultuurile, rahvale ja riigile. Sellega väljendatakse rõõmu ja uhkustunnet. Eesti hümni „Mu isamaa, mu õnn ja rõõm“ ja sõnad kirjutas 1869. aasta algul Eesti ärkamisaja üks juhte Johann Voldemar Jannsen, viisi autor on  saksa päritolu Soome helilooja Friedrich Pacius.

Eesti Vabariigi hümni 150. aastapäevale pühendatud kullatud noodilehelt (kullaproov 999/1000) leiate hümni viisi ja sõnad.  Esmakordselt kõlasid need 150 aastat tagasi esimesel üldlaulupeol 1869. aastal ning noodileht on 1869. aasta originaali kullatud koopia. Kullatud noodileht on spetsiaalses kaunis karbis ning tootega on kaasas numismaatikukindad. Kullatud noodilehti on valmistatud vaid 999 tk

Miks tasub seda toodet tellida?

  • Sõnad, mis on olulised igale eestlasele – graveeritud kuldsele noodilehele.
  • Tähistame 150. aasta möödumist Eesti esimesest üldlaulupeost, kus hümni lauldi.
  • Kullatud noodilehti valmistatakse vaid 999 tükki!
  • Noodileht on paigutatud akrüülraami ning see saadetakse Teile spetsiaalses kaunis karbis.
  • Akrüülraamil on toetusjalg ja see seisab ise püsti.
  • Kaetud puhta 999/1000 kullaga.
  • Kaasas kingitus - numismaatikukindad.

Täpsed andmed
Valmistatud:
2019
Materjal:
Kaetud 999/1000 kullaga
Mõõtmed:
148x210 mm
Tiraaž:
999 tk

Jah, tellin müntide toote „Kullatud noodileht“ hinnaga 149 eurot. Arve tasun lähimas postkontoris saadetise kättesaamisel.

Võin tellitud toote tagastada 15 päeva jooksul selle kättesaamisest.  

Tarneaeg on 3 - 7 tööpäeva.

Esitan oma isikuandmed OÜ-le Eesti Mündiäri vabatahtlikult ning nõustun nende kasutamisega tellimuste täitmise ja otseturunduse eesmärgil kooskõlas Eesti Vabariigi isikuandmete kaitse seaduse nõuetega.

Töötleme Teie isikuandmeid ettevõtte õigustatud huvi – toodete kohta teabe jagamise: teenuste osutamise, turunduse ja statistika – eesmärgil. Võite andmete töötlemise ükskõik millal peatada, andes sellest teada telefoni, e-posti või kirja teel. Teatame, et Teie isikuandmete kaitsmiseks rakendatakse vajalikke turvameetmeid. Jagame Teie andmeid ainult nende ettevõtetega, kes osutavad meile lepingupõhiseid teenuseid. Lisateavet isikuandmete töötlemise kohta leiate meie veebilehelt myndiari.ee. Soovi korral on Teil võimalik saada kogu teave isikuandmete töötlemise kohta posti teel.