Meil on rõõm kutsuda Teid numismaatilisele reisile ümber maailma. Tulge põnevale retkele!

Aastavahetus on varsti käes ning meil on hea meel tutvustada Teile kõrge kvaliteediga kalendrit aastaks 2018. Veelgi enam, see ei ole tavaline kalender – igas kuus reisite uude põnevasse paika, kus tutvute just selle piirkonna mündiga (Unc). Terve aasta jooksul seilate läbi 12-ne eksootilise riigi - Djibouti, Kuveit, Macau ja Maldiivid on vaid mõned näited. Igat münti ehib laevamotiiv, millel on oluline tähtsus just selle konkreetse riigi ajaloos, kus see münt on vermitud. Kiirustage, laev ootab – siin on Teie võimalus astuda laevale ja alustada unustamatut teekonda!

Miks osta?

  • Igas kuus tervitab Teid uus münt eksootilisest piirkonnast
  • Igat münti ehib üks laevamotiiv – kokku 12 münti
  • Kompaktne lauakalender mugavaks kasutamiseks

Vaadake, millest kõigest on Teil võimalus osa saada, tulles meiega sellele numismaatilisele retkele:

Täpsed andmed
Lauakalender:
Materjal:
paber
Keel:
inglise
Temaatika:
laevad
Mündid:
Aasta:
erinevad
Metall:
erinevad
Mõõdud:
erinevad
Päritolu:
12 erinevat eksootilist riiki
Nimiväärtus:
erinevad

Jah, tellin lauakalendri müntidega “Laevad 2018”, mis koosneb 12-st mündist, mis on pärit eksootilistest riikidest 39 euro eest (+ saate- ja pakkimiskulud 4,99 eurot). Saadetise saate kätte endale lähimast postkontorist tähitud kirjana. 

Võin saadetise tagastada 15 päeva jooksul selle kättesaamisest. Lisainformatsiooni saamiseks palume helistada klienditeeninduse numbril 688 60 91 või saata email aadressile info@myndiari.ee .

Teie saadetis jõuab kohale 3-5 tööpäeva jooksul.

Annan vabatahtlikult oma isikuandmed ja nõustun, et neid kasutatakse ettevõtte Eesti Mündiäri tellimuse täitmise ja otseturunduse eesmärgil, vastavalt Eesti Vabariigi isikuandmete kaitse seadusele.