Maestro Neeme Järvi on tänapäeva hinnatumaid dirigente – ta juhatab maailma tipporkestreid kõige kuulsamates saalides ja teeb koostööd parimate solistidega. Tema kui ühe enim salvestava dirigendi diskograafiasse kuulub ligi 500 plaati.

Maestro 85. sünnipäevaks vermitud 0,5 grammi kaaluvat ja  puhtast 999,9/1000 kullast vermitud münti on saadavalt kõigest 500 münti.

Miks tasub seda münti tellida?

  • 0,5 grammi puhast 999,9/1000 kulda
  • Kõrgeim vermimiskvaliteet - proof
  • Läbimõõt - 13,92 mm
  • Väärikas karbis koos autentsussertifikaadiga
  • Piiratud koguses - 500 tk
  • Ainult Eesti Mündiärist!

Neeme Järvile pühendatud kuldmündi esiküljel on maestro portree, taustaks Eesti kontuurkaart, mis rõhutab maestro isamaa-armastust. Paremal on kiri NEEME JÄRVI.

Tagaküljel on mündi emiteerinud riigi vapp: Niue rahvuslill pua keni keni (ld Fagraea berteroana), mida ümbritsevad ornamendid ja merikarbid. Uus-Meremaa valduses oleva omavalitsusliku alana on ka Niue riigipeaks Briti monarh, selle märgina on üle kõige püha Edwardi kroon. Ülaservas näeme mündi nimiväärtust (TWO DOLLARS FIFTY CENTS), all väljalaskeaastat (2022).

 

Jah, tellin kuldmündi „Maestro Neeme Järvi hinnaga 129 eurot (+5,99€ postikulu). Arve tasun lähimas postkontoris saadetise kättesaamisel.

Võin tellitud toote tagastada 15 päeva jooksul selle kättesaamisest.  

Tarneaeg on 10 - 15 tööpäeva.

Esitan oma isikuandmed OÜ-le Eesti Mündiäri vabatahtlikult ning nõustun nende kasutamisega tellimuste täitmise ja otseturunduse eesmärgil kooskõlas Eesti Vabariigi isikuandmete kaitse seaduse nõuetega.

Töötleme Teie isikuandmeid ettevõtte õigustatud huvi – toodete kohta teabe jagamise: teenuste osutamise, turunduse ja statistika – eesmärgil. Võite andmete töötlemise ükskõik millal peatada, andes sellest teada telefoni, e-posti või kirja teel. Teatame, et Teie isikuandmete kaitsmiseks rakendatakse vajalikke turvameetmeid. Jagame Teie andmeid ainult nende ettevõtetega, kes osutavad meile lepingupõhiseid teenuseid. Lisateavet isikuandmete töötlemise kohta leiate meie veebilehelt myndiari.ee. Soovi korral on Teil võimalik saada kogu teave isikuandmete töötlemise kohta posti teel.

Täpsed andmed
Vermimisaasta:
2022
Vermija:
Niue saar
Nimiväärtus:
2,5 dollarit
Metall:
999,9/1000 kuld
Läbimõõt:
13,92 mm
Mass:
0,5 g
Kvaliteet:
Proof
Tiraaž:
500 tk