Printsess Dianast inspireeritud kaelakee! Kolmerealine ehe on valmistatud kõrgeima kvaliteediga mageveepärlitest, dekoratiivne magnetkinniti on kaetud kullaga. Kingituseks saate kaelakeega kokkusobivad kullatud kõrvarõngad. Ehe on spetsiaalses elegantses karbis. Eriline kingitus igale naisele!

Miks tasub seda ehet tellida?

  • Kolmerealine kaelakee mageveepärlitega
  • Kaetud 750/1000 kullaga
  • Dekoratiivne magnetkinniti
  • Kingituseks kokkusobivad kõrvarõngad

Pärlitel on aastatuhandete pikkune ajalugu. Eri kultuurides on pärlitele omistatud mitmesuguseid tähendusi – truudus, valgus ja süütus, õnn ja edu või tervis ja pikaealisus. Kultuurid ja riigid on neid iidsetest aegadest austanud ja nad on müütidega läbi põimitud. Vana-Hiinas peeti neid hierarhia atribuudiks – nagu ka hiljem Mongoolias. Kreeka legendid aga räägivad nümfide pisaratest, mis muutusid pärliteks.

Pärlitest on kujunenud naiste hinnatud ja ihaldatud aksessuaar. Pärlitega ehtisid ennast paljud ajaloolised isiksused: Kleopatra, Marilyn Monroe, kuninganna Elizabeth I ja ka printsess Diana. Printsessi lemmikehted olid valmistatud pärlitest: kuulus kolmerealine pärlikee, neljarealine kaelakee ning pärlitest ja briljantidest kõrvarõngad. Juba lapsena, kui ta klassiõed laenasid emade teemante ja rubiine, kogus Diana pärleid. Armastus pärlite vastu saatis printsessi kogu elu. Printsess Diana visiitkaardiks olid pärlitest ehted ja tema stiili peetakse ajatuks.

*Vältige kokkupuudet veega.

Täpsed andmed
Kaelakee:
Mageveepärlid (5–5,5 mm)
Kinniti:
Magnetist (valgevask)
Kõrvarõngad:
Valgevask
Kate:
Kuld (750/1000)

Jah, tellin printsess Dianast inspireeritud kaelakee hinnaga 99 eurot (+4,99€ postikulu). Arve tasun lähimas postkontoris saadetise kättesaamisel.

Võin tellitud toote tagastada 15 päeva jooksul selle kättesaamisest.  

Tarneaeg on 4 - 6 tööpäeva.

Esitan oma isikuandmed OÜ-le Eesti Mündiäri vabatahtlikult ning nõustun nende kasutamisega tellimuste täitmise ja otseturunduse eesmärgil kooskõlas Eesti Vabariigi isikuandmete kaitse seaduse nõuetega.

Töötleme Teie isikuandmeid ettevõtte õigustatud huvi – toodete kohta teabe jagamise: teenuste osutamise, turunduse ja statistika – eesmärgil. Võite andmete töötlemise ükskõik millal peatada, andes sellest teada telefoni, e-posti või kirja teel. Teatame, et Teie isikuandmete kaitsmiseks rakendatakse vajalikke turvameetmeid. Jagame Teie andmeid ainult nende ettevõtetega, kes osutavad meile lepingupõhiseid teenuseid. Lisateavet isikuandmete töötlemise kohta leiate meie veebilehelt myndiari.ee. Soovi korral on Teil võimalik saada kogu teave isikuandmete töötlemise kohta posti teel.