1. SAMMAlgus

Ostukorv

0
Kokku:

Kullatud medal „Balti keti 30. aastapäev“

Meil on hea meel teile tutvustada Eesti Mündiäri ja Maalehe koostöös valminud meenemedalit, mis on vermitud Balti keti 30. juubeli meenutuseks. Medali südamik on valmistatud tammepuidust – tamm on puu, mis sümboliseerib tugevust ja jõudu. Eesti ja eestlus on Maalehele kui Eesti suurimale nädalalehele kõige südamelähedasemad teemad, seetõttu seistakse Maalehes selle eest, et ka tulevased põlved mäletaksid sündmusi, mis on Eesti ühiskonda muutnud.

30 aastat tagasi moodustasid Leedu, Läti ja Eesti elanikud ühiselt riikide pealinnu ühendava elava inimketi. Balti keti juubeli meenutuseks oleme loonud kullatud meenemedali, mille südamik on valmistatud tammepuust – puust, mis sümboliseerib tugevust ja jõudu. Medali serva kaunistavad detailid, mis pärinevad Balti ketist tehtud fotolt.

Balti kett oli suurim ja tähtsaim aktsioon Balti riikide iseseisvuse taastamise teekonnal. Tegemist oli 23. augustil 1989 toimunud poliitilise meeleavaldusega, mille käigus umbes kaks miljonit inimest ühendasid käed ning moodustasid 600-kilomeetrise inimketi läbi Baltimaade, kinnitades sellega oma soovi vabaks saada. Selle lühikese ja rahumeelse poliitilise demonstratsiooni järelkaja kõlas veel kaua. Balti rahvaste vaikiv meeleavaldus liigutas läänemaailma ning andis iseseisvuspüüdlustele veel suurema tõuke, mis kulmineerus peagi Eesti, Läti ja Leedu iseseisvumisega. 2009. aastal lisati Balti kett UNESCO maailmapärandi nimekirja.

Kullatud medal „Balti keti 30. aastapäev“

Rangelt limiteeritud tiraaž – saadaval ainult 5 000 medalit!


Miks tasub seda toodet tellida? 

  • Pühendatud Balti keti 30. aastapäevale
  • Medali serva kaunistavad detailid, mis pärinevad Balti ketist tehtud fotolt 
  • Eriline disain – medali südamik on valmistatud tammepuidust
  • Rangelt limiteeritud tiraaž
  • Ainult 25 eurot (lisandub saatekulu 4,99 €)

Medali esiküljel on kõigi kolme Balti riigi kaart ja Balti keti marsruut. Küljel on kiri „VILNIUS-RIIA-TALLINN“. Välimisel kullatud ringil on fotograafide jäädvustatud Balti keti ajaloolised hetked. Ülal on kiri „BALTI KETT, 23. augustil 1989“. 

Medali tagaküljel on arv „30“, mida ümbritsevad rahvuslikud motiivid. Serval on Balti ketis osalenud linnade nimed: „VILNIUS – PANEVĖŽYS – PASVALYS – RIIA – CĒSIS – VALMIERA – LILLI – VILJANDI – TÜRI – TALLINN“.

Tellige see eriline medal juba praegu. Medali hind - ainult 25 eurot (lisandub saatekulu 4,99 €). Kui saadud medal ei vasta Teie ootustele, võite selle tagastada kättesaamisele järgneva 15 päeva jooksul. 


Medali „Balti keti 30. aastapäev“ spetsifikatsioonid:

Väljalaskeaasta: 2019

Metall: vase ja nikli sulam

Kate: kuld 999,9/1000

Mass: 21 grammi

Läbimõõt: 45,16 mm

Paksus: 3 mm

Kvaliteet: proof-like

Erisus: tammepuidust element

Tiraaž: 5000 medalit

Täitke allolevad väljad ja klõpsake nuppu „Jätkan”:

Jah, nõustun saama Eesti Mündiärilt infot uute toodete kohta, mis võivad mulle huvi pakkuda. Mul on õigus igal ajal vastava info saamisest loobuda, teavitades sellest Eesti Mündiäri OÜ klienditeenindust numbril 688 60 90 või e-posti aadressil info@myndiari.ee.

Jätkan >>
© Copyright 2019 - OÜ Eesti Mündiäri | Nimekast 54, Pallasti 28, 11402 Tallinn | 688 60 91

Teil on võimalus tellida oma medalile sobiv karp ja autentsussertifikaat. Sertifikaadiga anname medali autentsusele piiramatu garantii! Kõik see on Teile ainult 9 € eest!

Tellides karbi ja sertifikaadi kohe praegu, ei lisandu neile eraldi saatmiskulu. Kui otsustate tellida need tooted hiljem, tuleb tasuda tellimuse eest ka täiendavalt saatmiskulu (4,99 eurot).

(Kui Te lisatooteid ei telli, saadetakse Teile ainult medal.)

Sirvimiskogemuse parandamiseks kasutatakse sellel saidil küpsiseid (ingl k cookies). Saidi kasutamist jätkates nõustute küpsiste kasutamisega. Lisateave...