• Medali esiküljel on Ukraina pealinna Kiievi kaitsepühak peaingel Miikael – võitmatuse ja murdumatuse sümbol
  • Eesti Mündiäri annetab 10 eurot iga medali müügist heategevusorganisatsioon Mondole, et toetada Ukraina võitlust!
  • Kaetud puhta 999/1000 kullaga
  • Karbis ja autentsussertifikaadiga
  • Ainult Eesti Mündiärist!

Medali esiküljel on Ukraina ja Kiievi kaitsja ja eestkostja peaingel Miikaeli kuju, taustaks Ukraina lipu värvid. Ülaserva juures kulgeb kiri: SLAVA UKRAINI!

Tagaküljel on süda ja mitmes keeles tänusõnad: leedu Ačiū, läti Paldies, eesti Aitäh jne.

Jah, tellin medali „Slava Ukraini!“ hinnaga 59 eurot (+ saatmiskulu 5,99 €). Arve tasun lähimas postkontoris saadetise kättesaamisel. 

Võin tellitud toote tagastada 15 päeva jooksul selle kättesaamisest.  

Tarneaeg on 3-4 nädalat.

Esitan oma isikuandmed OÜ-le Eesti Mündiäri vabatahtlikult ning nõustun nende kasutamisega tellimuste täitmise ja otseturunduse eesmärgil kooskõlas Eesti Vabariigi isikuandmete kaitse seaduse nõuetega.

Töötleme Teie isikuandmeid ettevõtte õigustatud huvi – toodete kohta teabe jagamise: teenuste osutamise, turunduse ja statistika – eesmärgil. Võite andmete töötlemise ükskõik millal peatada, andes sellest teada telefoni, e-posti või kirja teel. Teatame, et Teie isikuandmete kaitsmiseks rakendatakse vajalikke turvameetmeid. Jagame Teie andmeid ainult nende ettevõtetega, kes osutavad meile lepingupõhiseid teenuseid. Lisateavet isikuandmete töötlemise kohta leiate meie veebilehelt myndiari.ee. Soovi korral on Teil võimalik saada kogu teave isikuandmete töötlemise kohta posti teel.

Täpsed andmed
Vermimisaasta:
2022
Metall:
Vase-nikli sulam
Kate:
Kuld (999/1000)
Mass:
28 g
Läbimõõt:
38,61 mm
Kvaliteet:
Proof-like
Tiraaž:
500 tk