Vana maailm ehk Euroopa on väga mitmekülgne. Sel on palju erinevaid palgeid ja kutsume Teid nendega tutvuma, ühinedes kollektsiooni „Kaunis Euroopa“ kogujatega. Tegemist on Euroopa kõige kaunimatele linnadele pühendatud puhtast kullast mündite kollektsiooniga.

Kõige kiirematele kollektsiooni tellijatele kingime pudelikese „Kuldhelbed“ (väärtus on 49 €). „Kuldhelbed“ on pudelikesesse konserveeritud puhta kulla 999/1000 pulber. Kingituse saate kätte koos esimese mündiga.

Kollektsiooni „Kaunis Euroopa“ esimesesse seeriasse kuuluvad kümme münti.

Miks tasub seda kollektsiooni tellida?

  • Iga münt on vermitud puhtast kullast 999.9/1000.
  • Koos iga mündiga sertifikaadi ja teemakohase lühikirjelduse.
  • Esimene münt „Tallinn“ erihinnaga 99 €*; tavahind 149 € (+ saatekulud 4,99 €).
  • TASUTA puitkarbikese müntide hoidmiseks
  • Need, kes tellivad viivitamatult, saavad kingituse „Kuldhelbed“ (kingituse väärtus 49 €).

Kollektsiooni kuuluvad sellistele linnadele nagu näiteks Praha, Vatikan ja Ateena pühendatud mündid.


*Soodushind kehtib ainult terve kollektsiooni tellimisel. Soovides tellida ainult esimese mündi, on hinnaks tavahind 149 eurot (+ saatmis- ja pakendamiskulud 4,99 €). Kui soovite tellida ainult esimese mündi helistage 688 60 91.

Täpsed andmed
Esimene münt:
„Tallinn“
Väljalaskeaasta:
2017
Metall:
kuld (999.9/1000)
Suurus:
15,2x8,6 mm
Mass:
1 gramm
Emiteerija:
Saalomoni saared
Kvaliteet:
kõrgeim (proof)
Nimiväärtus:
10 SI$ (Saalomoni saarte dollarit)
Kollektsiooni tiraaž::
7500 tk

Puhtast kullast müntide kollektsiooni juhatab sisse Eesti pealinn Tallinn. Kõrgeima kvaliteediga mündi esikülje põhimotiiviks on linnasüdames asuv raekoda.

Lisaks raekojale kaunistab mündi „Tallinn“ esikülge ka Tallina linna panoraami kontuur, kus on selgelt näha nii iidsete kui ka uute hoonete siluetid.

Otse Tallinna vanalinna südames kõrgub kuulus raekoda, mis koos ülejäänud vanalinnaga on kantud UNESCO maailmapärandi nimistusse. Tallinna raekoda on kogu Põhja-Euroopa vanim tänaseni säilinud gooti stiilis raekoda. Tallinna raekoja restaureerimistööd pälvisid Euroopa pärandkultuuri organisatsiooni Europa Nostra arhitektuurimälestiste kategoorias II preemia.

Esimene münt „Tallinn“ erihinnaga 99 €*(+ saatekulud 4,99 €); tavahind 149 €.

  • Säästate 50 €!
  • Puhtast kullast 999,9/1000 münt.
  • Kõrgeim vermimiskvaliteet (proof)
  • Sertifikaadi ja teemakohase lühikirjelduse.
  • Euroopa linnade muljetavaldav arhitektuur

*Soodushind kehtib ainult terve kollektsiooni tellimisel. Soovides tellida ainult esimese mündi, on hinnaks tavahind 149 eurot (+ saatmis- ja pakendamiskulud 4,99 €). Kui soovite tellida ainult esimese mündi helistage 688 60 91.

 

Jah, ma tellin puhtast kullast valmistatud müntide kollektsiooni „Kaunis Euroopa“ ja olen nõus, et mulle saadetakse iga kuu üks kollektsiooni kuuluv münt.

Esimese mündi „Tallinnerihind on 99 € (+ saatekulud 4,99 €). Iga järgmine münt maksab 149 € (+ saatekulud 4,99 €).

Koos iga mündiga saan sertifikaadi ja teemakohase lühikirjelduse. Koos esimese saadetisega saan kingiks „Kuldhelbed“ pudeli („Kuldhelbed“ väärtus on 49 €) ja puitkarbikese müntide hoidmiseks.

Kui saadud münt ei vasta minu ootustele, võin mündi tagastada 15 päeva jooksul alates selle kättesaamisest.

Võin kollektsioneerimisest igal ajal loobuda, teatades sellest klienditeeninduse osakonnale telefonitsi 688 60 91, e-posti teel või kirjalikult.

Esimene tellimus toimetatakse kohale 3 nädala jooksul. 

Esitan oma isikuandmed OÜ-le Eesti Mündiäri vabatahtlikult ning nõustun nende kasutamisega tellimuste täitmise ja otseturunduse eesmärgil kooskõlas Eeesti Vabariigi isikuandmete kaitse seaduse nõuetega.