Lihavõttepakkumine! Sensatsiooniline - esimene munakujuline kolmemõõtmeline münt! See numismaatiline meistriteos on tõeline lihavõttemuna, mille mõõtmed on ~ 46 x 56 mm. Puhta 999/1000 kullaga kaetud muna kaalub 175 g ning sellist ainulaadset muna on maailmas kõigest 500 tk. Lubame teile, et see kõige erilisem lihavõttemuna!

Peagi saabuvad kevadpühad – talvest ärkamise ja tärkamise üle rõõmustamise, värviliste munade ja kuldkollaste tibude aeg. Kuigi kristlikus kultuuris on lihavõtted tähistanud eelkõige Kristuse ülestõusmist, on need alati olnud ka kevade vastuvõtmise ja tervitamise pühad. Muna kannab endas tärkamise ja elu sümbolit. Ei ole täpselt teada, kui vana on  rahvusvaheline munade värvimise komme, aga igatahes on see vähemalt möödunud sajandist peale olnud väga populaarne ja on seda tänapäevani. Varasematel aegadel olid peamisteks munade dekoreerimise vahenditeks vaid looduslikud taimed (sibulakoored, kaselehed või madar). 20. sajandil kasutati värvimisel ka siid- või krepppaberit ja riiet. Mustri saamiseks lisati tangu või riisi, seoti muna umber värvilist lõnga, kriibiti värvi maha, kirjutati nimesid või joonistati midagi koore peale. Mustriliste munade saamiseks kasutati näiteks vaha või seoti taimi vastu riidesse keeratud muna - nii tekkis koorele õrn taimekujutis. Ka munalakid olid 20. sajandil väga levinud võteteks munavärvimise tehnikas. Tänapäeval kasutatakse munade värvimiseks peamiselt kleepse, vesipilte ja muna külge liimitud värvilisi sulgi. Hiljem saab lõbustada end nende samade munade katki koksimisega. Munade koksimine oli paganlikul ajal tuleviku ennustamise rituaal, sest see, kelle muna jäi kõige kauem terveks, ootasid ees head ajad. Tänapäeval on see pigem lõbus seltskonnamäng.

Miks tasub seda toodet tellida?

  • Esimene kolmemõõtmeline munakujuline münt 
  • Kaetud puhta 999/1000 kullaga
  • Münt kaalub 175 g
  • Munakujulise mündi mõõtmed ~ 46 x 56 mm
  • Kõigest 500 tk maailmas
  • Suurepärane kingitus lihavõtteks

Ringi sees on Kuninganna Elisabeth II portree, mida ümbritsevad kirjad 'CAMEROON', 'ELIZABETH II' and '100 FRANCS. Portree all on väljalaskeaasta. Kolmemõõtmeline münt on spetsiaalsel alusel. 

Täpsed andmed
Vermimisaasta:
2019
Väljalaskariik:
Kamerun
Mõõdud:
~ 46 x 56 mm
Mass:
175 g
Tiraaž:
500 tk
Metall:
mitteväärismetallide sulam, kaetud puhta 999/1000 kullaga
Nimiväärtus:
100 CFA (Lääne-Aafrika franki)

Jah, tellin mündi „Kullaga kaetud lihavõttemuna“ hinnaga 129 eurot + saatekulu 4,99 eurot. Arve tasun lähimas postkontoris saadetise kättesaamisel.

Võin tellitud toote tagastada 15 päeva jooksul selle kättesaamisest.  

Tarneaeg on 5 - 7 tööpäeva.

Esitan oma isikuandmed OÜ-le Eesti Mündiäri vabatahtlikult ning nõustun nende kasutamisega tellimuste täitmise ja otseturunduse eesmärgil kooskõlas Eesti Vabariigi isikuandmete kaitse seaduse nõuetega.

Töötleme Teie isikuandmeid ettevõtte õigustatud huvi – toodete kohta teabe jagamise: teenuste osutamise, turunduse ja statistika – eesmärgil. Võite andmete töötlemise ükskõik millal peatada, andes sellest teada telefoni, e-posti või kirja teel. Teatame, et Teie isikuandmete kaitsmiseks rakendatakse vajalikke turvameetmeid. Jagame Teie andmeid ainult nende ettevõtetega, kes osutavad meile lepingupõhiseid teenuseid. Lisateavet isikuandmete töötlemise kohta leiate meie veebilehelt myndiari.ee. Soovi korral on Teil võimalik saada kogu teave isikuandmete töötlemise kohta posti teel.