Meil on hea meel kutsuda teid põnevale numismaatilisele rännakule ümber maailma! Sellel korral te mitte ainult ei külasta erinevaid riike vaid loete ka päevi jõulude saabumiseni!

Nüüd, kus jõulud jõuavad iga päevaga lähemale soovime, et meie kliendid naudiksid ootusaega põneva numismaatilise advendikalendriga. Enamgi veel, iga päev viib teid uude riiki esitledes selle riigi UNC kvaliteediga käibemünti. Terve selle kauni ootusaja külastate eksootilisi riike nagu Brasiilia, Uus-Meremaa, Peruu, Kasahstan ja palju muud. Iga münt selles kalendris on kaunistatud motiiviga, mis on iseloomulik just sellele riigile. Ärge oodake kauem vaid asuge põnevale ning üllatuste rohkele rännakule!

Miks osta?

  • Iga päev uus põnev münt!
  • 24 münti maailma erinevatest riikidest
  • Individuaalne nummerdamine
  • Kõrgekvaliteediline kalender
 

Jah, tellin mündikomplekti „Advendikalender“ ​hinnaga 79 eurot (+ pakkimis- ja saatekulud 5,99 eurot). Paki saan kätte lähimast postkontorist. Saadetise eest tasun kättesaamisel. 

Võin tellitud toote tagastada 15 päeva jooksul selle kättesaamisest.  

Teie saadetis jõuab kohale 1-2 nädala  jooksul.

Annan vabatahtlikult oma isikuandmed ja nõustun, et neid kasutatakse ettevõtte Eesti Mündiäri tellimuse täitmise ja otseturunduse eesmärgil, vastavalt Eesti Vabariigi isikuandmete kaitse seadusele.

Töötleme Teie isikuandmeid ettevõtte õigustatud huvi – toodete kohta teabe jagamise: teenuste osutamise, turunduse ja statistika – eesmärgil. Võite andmete töötlemise ükskõik millal peatada, andes sellest teada telefoni, e-posti või kirja teel. Teatame, et Teie isikuandmete kaitsmiseks rakendatakse vajalikke turvameetmeid. Jagame Teie andmeid ainult nende ettevõtetega, kes osutavad meile lepingupõhiseid teenuseid. Lisateavet isikuandmete töötlemise kohta leiate meie veebilehelt myndiari.ee. Soovi korral on Teil võimalik saada kogu teave isikuandmete töötlemise kohta posti teel.

Täpsed andmed
Kalender:
Materjal:
kartong
Keel:
inglise
Mündid:
Aasta:
erinevad
Metall:
erinevad
Mõõdud:
erinevad
Päritolu:
24 erinevat eksootilist riiki
Kvaliteet:
UNC
Nimiväärtus:
erinevad
Tiraaž:
2999 tk
Eriomadus:
Individuaalne nummerdamine