Elizabeth II oli riigi nägu – kuigi kuningannal ei olnud reaalset mõju riigi poliitikale ja majandusele kohtus Briti peaminister temaga iga nädal ja andis talle ülevaate olukorrast riigis. Suurbritannia sümbolina tuntud kuninganna Elizabeth II jääb ühtlasi kultuurifenomeniks, sümboliseerides vastutust, kohustust ja tugevust. Tema valitsemisaega jäi seitse pikka ja keerukat aastakümmet – sõjajärgsetest aastatest moodsa XXI sajandini.

Kuninganna Elizabeth II erakordselt pikal valitsusajal on USA-s vahetunud 13 presidenti, Suurbritannias 14 peaministrit ja Vatikanis seitse paavsti. Elizabeth II on ka maailmas kõige rohkem reisinud riigipea. 2016. aastal ületas tema valitsusaeg kuninganna Victoria oma. 2022. aastal tähistati Elizabeth II valitsemisaja veel üht erakordset, esimest sellist aastapäeva Briti ajaloos – plaatinajuubelit.

Miks tasub seda toodet tellida?

  • Kuninganna Elizabeth II pühendatud mündikomplekt
  • 7 käibemünti ja 1 meenemünt
  • Väärikas ja temaatilises pakendis
  • Väga piiratud koguses – kiirematele tellijatele!

Komplekti kuuluvad 1-, 2-, 5-, 10-, 20- ja 50-pennine ning ühenaelane münt. Kõigi esiküljel on kuninganna Elizabeth II portree. Pennide tagaküljel on kujutatud Ühendkuningriigi kuningliku vapi osi. Ühenaelase tagaküljel on kõik Ühendkuningriigi kuningliku vapi neli välja: esimene ja neljas (marssivad lõvid) tähistavad Suurbritanniat, teine (kahejalgne lõvi) märgib Šotimaad ja kolmas (iiri harf) Põhja-Iirimaad. Komplekti uhkuseks võib pidada Elizabeth II valitsemise 25. aastapäevaks (1977) vermitud münti, mille esiküljel on kuningannat kujutatud hobuse seljas istuvana. Tagaküljel näeme kroonimisregaale, mida ümbritseb peen lillmuster.

 Mündikomplekt on ingliskeelsete kaante vahel. Tootega paneme kaasa eestikeelse tutvustuse. 

Jah, tellin mündikomplekt „Elu krooni nimel“ hinnaga 99 eurot (+ saatmiskulu 5,99 €). Arve tasun lähimas postkontoris saadetise kättesaamisel. 

Võin tellitud toote tagastada 15 päeva jooksul selle kättesaamisest.  

Tarneaeg on 2-5 tööpäeva.

Esitan oma isikuandmed OÜ-le Eesti Mündiäri vabatahtlikult ning nõustun nende kasutamisega tellimuste täitmise ja otseturunduse eesmärgil kooskõlas Eesti Vabariigi isikuandmete kaitse seaduse nõuetega.

Töötleme Teie isikuandmeid ettevõtte õigustatud huvi – toodete kohta teabe jagamise: teenuste osutamise, turunduse ja statistika – eesmärgil. Võite andmete töötlemise ükskõik millal peatada, andes sellest teada telefoni, e-posti või kirja teel. Teatame, et Teie isikuandmete kaitsmiseks rakendatakse vajalikke turvameetmeid. Jagame Teie andmeid ainult nende ettevõtetega, kes osutavad meile lepingupõhiseid teenuseid. Lisateavet isikuandmete töötlemise kohta leiate meie veebilehelt myndiari.ee. Soovi korral on Teil võimalik saada kogu teave isikuandmete töötlemise kohta posti teel.

Täpsed andmed
Müntide vermimisaasta:
1977-2014
Vermija:
Suurbritannia
Nimiväärtus:
erinevad
Metall:
erinevad
Mass:
erinevad
Mõõdud:
erinevad
Kvaliteet:
VF-UNC (Very fine-Uncirculated)