Oleme uhked, esitledes Teile väga erilist Humaniumi metallist vermitud mündikomplekti. Esmakordselt ajaloos on meie mündid vermitud Humaniumi metallist. Südamliku mündikomplektiga austatakse printsess Dianat, kes oleks sel suvel tähistanud oma kuuekümnendat sünnipäeva. Printsess Diana tegeles aktiivselt heategevusega, juhtides avalikkuse tähelepanu maamiinide kasutamisele ja andes oma panuse maamiinide keelustamiseks.
 
“Humanium” on heategevusorganisatsioon, kes töötleb ümber ebaseaduslikke relvi ja toodab saadud metallist mitteohtlikke tarbekaupu. Kogu nende kaupade müügist saadav tulu jagatakse vägivalla all kannatanud kogukondadele vägivalla ja vaesuse vastu võitlemiseks. Esmakordselt ajaloos on meie mündid sellest metallist vermitud. Usume, et kui teate metalli päritolu, pälvib see mündikomplekt Teie kollektsioonis erilise koha.

Mündikomplekt on elegantses mustas karbis koos autentsussertifikaadiga.
 
Komplekti saab osta ainult Eesti Mündiärist!

 Miks tasub seda tellida?

  • Mündikomplekt printsess Diana 60. sünniaastapäeva auks
  • Komplektis kaks münti
  • Humaniumi metallist vermitud mündid
  • Üks müntidest on kaetud puhta 24-karaadise õiglaselt kaevandatud kullaga
  • Komplekt on elegantses karbis
  • Ainult Eesti Mündiärist

Komplekti esimese mündi esiküljele on graveeritud Diana nime esitäht D ja seda kaunistab kroon. Taustal on printsessi lemmiklilled – meelespead ja roosid. Komplekti teise mündi esikülg on kaetud õiglasel kaevandatud puhta kullaga ja see kujutab printsess Dianat, keda ümbritsevad meelespead ja lindid. Lintidel on tekstid THE PEOPLE‘S PRINCESS (Südamete printsess) ja DIEU DEFEND LE DROIT (Jumal kaitseb õigust). Kompositsiooni kohal on kroon.

Mündi tagaküljel on Gibraltari vapp. Serval on kiri: ELIZABETH II D G REGINA (Elizabeth II kuninganna Jumala armust), mündi emiteerinud riigi nimi, raha nimiväärtus ja väljalaskeaasta.

Jah, tellin Humaniumi metallist mündikomplekt „Südamete printsess Diana“ hinnaga 149 eurot (+5,99€ postikulu). Arve tasun lähimas postkontoris saadetise kättesaamisel.

Võin tellitud toote tagastada 15 päeva jooksul selle kättesaamisest.  

Tarneaeg on 4 - 6 tööpäeva.

Esitan oma isikuandmed OÜ-le Eesti Mündiäri vabatahtlikult ning nõustun nende kasutamisega tellimuste täitmise ja otseturunduse eesmärgil kooskõlas Eesti Vabariigi isikuandmete kaitse seaduse nõuetega.

Töötleme Teie isikuandmeid ettevõtte õigustatud huvi – toodete kohta teabe jagamise: teenuste osutamise, turunduse ja statistika – eesmärgil. Võite andmete töötlemise ükskõik millal peatada, andes sellest teada telefoni, e-posti või kirja teel. Teatame, et Teie isikuandmete kaitsmiseks rakendatakse vajalikke turvameetmeid. Jagame Teie andmeid ainult nende ettevõtetega, kes osutavad meile lepingupõhiseid teenuseid. Lisateavet isikuandmete töötlemise kohta leiate meie veebilehelt myndiari.ee. Soovi korral on Teil võimalik saada kogu teave isikuandmete töötlemise kohta posti teel.

Täpsed andmed
„Südamete printsess Diana“:
Vermimisaasta:
2021
Vermija:
Gibraltar
Nimiväärtus:
Pool krooni (crown)
Metall:
Humanium
Kate:
Õiglaselt toodetud kuld
Läbimõõt:
32 mm
Mass:
14,14 g
Tiraaž:
100000 tk
Kvaliteet :
Proof-like
„D“:
Vermimisaasta:
2021
Vermija:
Gibraltar
Nimiväärtus:
1 kroon (crown)
Metall:
Humanium
Läbimõõt:
36 mm
Mass:
28,28 g
Tiraaž:
29999 tk
Kvaliteet:
Proof