Kas olete kunagi imetlenud hindamatuid kunstikogusid ja kujutanud ette, et need oleksid ka teil kodus olemas? Selle tähelepanuväärse kollektsiooniga saate oma unistuse täide viia! Oleme väga põnevil, et saame teile täna tutvustada oma kõige uuemat müntide kollektsiooni, mida kaunistavad kuulsaimad maalid, mis asuvad muuseumides üle kogu maailma. Iga hõbetatud mündi esiküljel on detailne ja väga kõrge kvaliteediga värviline koopia maalist. Lisaks tulevad „Muuseumi kollektsiooniga“ kaasa imepärased ja tasuta** tarvikud selle väljapanemiseks. Ja loomulikult pole paremat viisi sellise põneva kogu alustamiseks kui soetada värvidega kaetud hõbetatud münt, mis on pühendatud Leonardo da Vinci meistriteosele Mona Lisa“.

Esimese uue „Muuseumi kollektsiooni“ väljaandena on münt „Louvre ja Mona Lisa“ suurepärane algus teie kogule ja ideaalne kingitus kunstiarmastajale!

OLGE ESIMENE, kes viib „Mona Lisa“ Louvre'i kaitsvate seinte vahelt välja! Võite säästa 20 € – esimene münt sellest kollektsioonist maksab ainult 39 € (+ 4,99 € pakendamis- ja transpordikulu)*!

Kollektsiooni esimene münt – „Mona Lisa“


Hõbetatud mündil on kujutatud Leonardo da Vinci „Mona Lisa“, mis on ilmselt maailma kõige kuulsam ja kõige enam kõneainet pakkunud maal. Leonardo da Vinci maalis selle umbes aastatel 1503–1506, mil ta elas Firenzes. 21. sajandil arvatakse, et see teos kujutab naist nimega Lisa del Giocondo, kes oli Firenze kaupmehe Francesco di Bartolomeo del Giocondo naine. Sellest ka kunstiteose teine nimi. Maali teatakse kõige enam tänu Mona Lisa vaevu aimatavale naeratusele – kunstnik hajutas sõrmega naisenäo täpsemad kontuurid, luues uduse ja mõistatusliku üldmulje.

Tagaküljel on kuninganna Elizabeth II ametlik kujutis, meene nimiväärtus (üks dollar), vermimise aasta ja väljaandjariik. See on ideaalne viis ühendada oma kirg kunsti ja numismaatika vastu.


* Soodushind kehtib ainult terve kollektsiooni tellimisel. Soovides tellida ainult esimese mündi, on hinnaks tavahind 59 € (+ pakkimis- ja saatmiskulu 4,99 €). Kui soovite tellida ainult esimese mündi, helistage 688 60 91.
** Lisandub ainult saatmiskulu 4,99 €. Rohkem infot leiab sektsioonist "Toote ostutingimused".

Täpsed andmed
Vermimisaasta:
2014
Metall:
Vask, hõbetatud 999/1000
Kaunistus:
Värviline aplikatsioon
Mõõdud:
45 x 60 mm
Vermija:
Saalomoni saared
Kvaliteet:
Proof
Nimiväärtus:
üks dollar

Teie silme ees on meie kõige uuem müntide kollektsioon, mida kaunistavad kuulsaimad maalid, mis asuvad muuseumides üle kogu maailma. Iga hõbetatud mündi esiküljel on detailne ja väga kõrge kvaliteediga värviline koopia maalist. Lisaks tulevad kollektsiooniga kaasa imepärased ja tasuta** tarvikud „Muuseumi kollektsiooni“ väljapanemiseks. Iga münt toimetatakse kohale kaunis karbis koos sertifikaadi ja lühikirjeldusega. Kui koos on kolm münti, saab kollektsionäär elegantse karbi terve kollektsiooni hoidmiseks, ja pärast kaheteistkümnendat münti imekena aluse, et välja panna oma kõige hinnatum münt.

Pole paremat viisi sellise põneva kogu alustamiseks kui värvilise hõbetatud mündiga, mis on pühendatud Leonardo da Vinci meistriteosele „Mona Lisa“.

  • Esimene münt on pühendatud kuulsale ja müstilisele maalile  - "Mona Lisa
  • Kaetud puhta hõbedaga 999/1000 
  • Igal mündil värviline ja detailne pilt 
  • Kõrge vermimiskvaliteet - Proof
  • Esimese mündiga 20 € soodustus - ainult 39 € (+ 4,99 € postikulu)*
  • Elegantsed kaaned ja karp kollektsiooni hoidmiseks**


Teised sellesse kollektsiooni kuuluvad mündid:


* Soodushind kehtib ainult terve kollektsiooni tellimisel. Soovides tellida ainult esimese mündi, on hinnaks tavahind 59 € (+ pakkimis- ja saatmiskulu 4,99 €). Kui soovite tellida ainult esimese mündi, helistage 688 60 91.
** Lisandub ainult saatmiskulu 4,99 €. Rohkem infot leiab sektsioonist "Toote ostutingimused".

Jah, tellin hõbetatud mündi „Mona Lisa“ erihinnaga 39 eurot (+ pakkimis- ja saatekulud 4,99 eurot). Arve tasun lähimas postkontoris saadetise kättesaamisel.

Jah, mündi „Mona Lisa“ tellimisega saab minust kollektsiooni „Muuseumi kollektsioon“ koguja ning ma nõustun saama oma postkasti iga kuu kollektsiooni ühe hõbetatud mündi, mille hind on 59 eurot (+ 4,99 eurot pakkimis- ja saatekuludeks). Olles kogunud kollektsiooni 3 münti, saan luksusliku karbi müntide hoidmiseks. Karbi saan tasuta, maksan vaid postikulu 4,99 eurot.

Olles kogunud kollektsiooni 12 münti, saan luksusliku aluse müntide esitlemiseks. Aluse saan tasuta, maksan vaid postikulu 4,99 eurot. 

Mul on õigus tagastada iga münt 15 päeva jooksul selle kättesaamisest.

Võin kollektsioonist loobuda igal ajal, teatades sellest telefonitsi 688 60 90.

Teie saadetis jõuab kohale 3-5 tööpäeva jooksul.

Annan vabatahtlikult oma isikuandmed ja nõustun, et neid kasutatakse ettevõtte Eesti Mündiäri tellimuse täitmise ja otseturunduse eesmärgil, vastavalt Eesti Vabariigi isikuandmete kaitse seadusele.