Ühe maailma suurima spordiürituseni – suveolümpiamängudeni – on jäänud veel vaid aasta. Seekord toimuvad mängud tõusva päikese maal – Jaapanis. Selle puhul esitleme Teile kollektsiooni, mis koosneb ametlikest Tokyo olümpiale pühendatud hõbemüntidest. Müntide väljalaskjariik on suve- ja paraolümpiamängude võõrustajamaa Jaapan.

Kollektsioon „Tokyo olümpiamängud 2020“ koosneb aastatel 2018–2020 emiteeritud ametlikest hõbedast meenemüntidest. Kui tellite kollektsiooni nüüd, tagate sellega endale edasiste müntide broneeringu.

Viimasel ajal saavad ka paraolümpiamängud üha rohkem tähelepanu, seega sisaldab kollektsioon ka kolme paraolümpiale pühendatud münti.

Mälestusväärse sündmuse meenutamiseks pakume teile võimalust soetada 12 hõbemündist koosnev Jaapani olümpiamängudele pühendatud kollektsioon. 

Miks tasub seda kollektsiooni tellida?

 • Ametlikud Jaapani mündid
 • Iga münt on vermitud vähemalt 999/1000 hõbedast
 • Kõrgeim vermimiskvaliteet (proof)
 • Koos iga mündiga saate sertifikaadi​ ja teemakohase lühikirjelduse
 • Kingime Teile TASUTA karbi müntide hoidmiseks ja albumi müntide kirjelduste jaoks pärast 3-nda mündi eest tasumist ** 
 • Esimene kollektsiooni münt „Veesport“ erihinnaga 99 €* (+ saatekulud 4,99 €); tavahind 149 €.

2020. aasta suveolümpia on juba neljas Jaapanis peetav olümpia. Ühed suveolümpiamängud korraldas Jaapan 1964. aastal, samuti on seal toimunud kahed taliolümpiamängud: 1972. aastal Sapporos ja 1998. aastal Naganos. Mängude võõrustamise osas olid Tokyol sellised tõsised konkurendid nagu Istanbul ja Madrid. Rahvusvahelisel olümpiakomiteel ei olnud lihtne otsustada ning vaja läks lausa kolme hääletust, et kuulutada XXXII suve- ja paraolümpiamängude toimumiskohana välja Jaapani pealinn.

Iga münt toimetatakse Teieni koos Jaapani rahapaja ametliku autentsuse sertifikaadi ning Eesti Mündiäri koostatud detailse kirjeldusega.


* Soodushind kehtib ainult terve kollektsiooni tellimisel. Soovides tellida ainult esimese mündi, on hinnaks tavahind 149 eurot (+ saatmis- ja pakendamiskulud 4,99 €). Kui soovite tellida ainult esimese mündi helistage 688 6091.

** Lisandub ainult saatmiskulu 4,99 €. Rohkem informatsiooni leiab „Veebipoe eeskirjade“ alt.

Täpsed andmed
Esimene münt:
„Veesport“
Väljalaskeaasta:
2018
Metall:
Hõbe (999/1000)
Läbimõõt:
40,0 mm
Mass:
31,1 g
Emiteerija:
Jaapan
Kvaliteet:
kõrgeim (proof)
Nimiväärtus:
1 000 jeeni
Vermitud:
Jaapani Rahapaja
Kollektsiooni maailmatiraaž:
100 000 tk

Kollektsiooni esimene münt „Veesport“ (inglise k aquatics) on pühendatud mitmele veespordialale: tava- ja sünkroonujumisele, vettehüpetele ja veepallile. Mündi esiküljel on kujutatud kolm veespordi harrastajat, keda ümbritseb Jaapani rahvusmuster ryusui. See kerge ja lookleva kujuga muster sümboliseerib veevoolu. Ääre juures on jaapani keeles ülal ära toodud riik „Jaapan“ ja all nimiväärtus „1000 jeeni“.

Mündi tagaküljel on vasakul pool Tokyo suveolümpiamängude logo. Paremal pool on Jaapani sümbol – kirsiõied. Kui münti teatud nurga alt vaadata, võib kirsiõite kohal näha veel üht sümbolit – kolme hõlmikpuu lehte, mis sümboliseerivad Tokyot. Ääre juures on ingliskeelsed kirjad „Olümpiamängud Tokyo 2020“ ja „1000 jeeni“. Lisaks on seal jaapanikeelne kiri „Heisei ajastu 30. aasta“, mis vastab meie ajaarvamise 2018. aastale.

Esimene kollektsiooni münt „Veesport“ erihinnaga 99 €* (+ saatekulud 4,99 €); tavahind 149 €.

 • Säästate 50 €!
 • Ametlikud Jaapani mündid
 • Mündid on vermitud vähemalt 999/1000 hõbedast
 • Kõrgeim vermimiskvaliteet (proof)
 • Koos iga mündiga saate sertifikaadi ja teemakohase lühikirjelduse
 • Ülemaailmne tiraaž ainult 100 000

* Soodushind kehtib ainult terve kollektsiooni tellimisel. Soovides tellida ainult esimese mündi, on hinnaks tavahind 149 eurot (+ saatmis- ja pakendamiskulud 4,99 €). Kui soovite tellida ainult esimese mündi helistage 688 6091.

** Lisandub ainult saatmiskulu 4,99 €. Rohkem informatsiooni leiab „Veebipoe eeskirjade“ alt.

Jah, tellin ametlike hõbemüntide kollektsiooni  Tokyo olümpiamängud 2020“​ ja olen nõus, et mulle saadetakse iga kuu üks kollektsiooni kuuluv münt.

Esimese mündi „Veesport“​ erihind on 99 € (+ saatekulud 4,99 €). Iga järgmine münt maksab 149 € (+ saatekulud 4,99 €).

Koos iga mündiga saan Jaapani rahapaja ametliku autentsuse sertifikaadi ning meie koostatud detailse kirjeldusega. Olles kogunud 3 kollektsiooni münti ja nende eest tasunud, saan luksusliku puitkarbi müntide hoidmiseks ja albumi sertifikaatide jaoks. Karbi ja albumi saan tasuta, maksan vaid postikulu 4,99 eurot.

Kui saadud münt ei vasta minu ootustele, võin mündi tagastada 15 päeva jooksul alates selle kättesaamisest.

Võin kollektsioneerimisest igal ajal loobuda, teatades sellest klienditeeninduse osakonnale telefonitsi 688 6091, e-posti teel või kirjalikult.

Saadetis jõuab kohale 5 - 12 tööpäeva jooksul.

Esitan oma isikuandmed OÜ-le Eesti Mündiäri vabatahtlikult ning nõustun nende kasutamisega tellimuste täitmise ja otseturunduse eesmärgil kooskõlas Eesti Vabariigi isikuandmete kaitse seaduse nõuetega.