Surprise a dear person with  a lucky gold coin made of pure 999/1000 gold !

This plate-shaped gold coin is adorned with four symbols of success : the number seven, a four-pointed clover leaf, a horseshoe and a ladybug.

Seven is often considered a lucky number. This ubiquitous number is said to be special. For example, the rainbow consists of seven colors, there are seven large planets in the universe, seven stars in the constellation of the Big and Small Carts, and the moon phases last for seven days.

A well-known symbol of success is the four-branched clover leaf. In summer, both adults and children look for it in the loops. When someone finds a four-branched clover leaf, they are lucky and happy. However, there are few finders, because such clover is very rare.

Hobuserauda on peetud tugevaks õnnetalismaniks nii meil kui ka kogu maailmas. See usk ulatub Vana-Egiptuse aegadesse. Ukse kohale riputatud hobuseraud on samuti olnud paljudes kultuurides edu ja õnne talisman.

Ärgem unustagem lepatriinutki. Usutakse, et see kaunis putukas on iidse armastuse- ja ilujumalanna kehastus. Õnn saabuvat siis, kui lepatriinu maandub käele. Kui mitu täppi tal on, nii mitu kuud nauditakse õnne.

Kuldmünt on kaunis kinkepakendis.

Miks tasub seda münti tellida?

  • Valmistatud puhtast 999/1000 kullast
  • Kuldmünti kaunistavad neli õnnesümbolit - number seitse, nelja haruga ristikheinaleht, hobuseraud ja lepatriinu
  • Erilises kinkepakendis ja autentsussertifikaadiga
  • Suurepärane kingitus kallile inimesele!

Kuldmündi esikülje keskele on graveeritud hobuseraud, mille sees on number seitse ja nelja haruga ristikheinaleht. Ristikud on ka ülaservas, all aga kaks lepatriinut.

Tagaküljel on kuninganna Elizabeth II portree. Serval jookseb kiri ELIZABETH II NIUE 2 DOLLARS 50 CENTS 2019.

Täpsed andmed
Vermimisaasta:
2019
Vermija:
Niue saar
Nimiväärtus:
2 dollarit 50 senti
Metall:
999/1000 kuld
Mõõtmed:
11 x 6 mm
Mass:
0,31 g
Tiraaž:
2000 tk

Jah, tellin õnnetoova kuldmündi „Armastus“ hinnaga 99 eurot (+4,99€ postikulu). Arve tasun lähimas postkontoris saadetise kättesaamisel.

Võin tellitud toote tagastada 15 päeva jooksul selle kättesaamisest.  

Tarneaeg on 4 - 6 tööpäeva.

Esitan oma isikuandmed OÜ-le Eesti Mündiäri vabatahtlikult ning nõustun nende kasutamisega tellimuste täitmise ja otseturunduse eesmärgil kooskõlas Eesti Vabariigi isikuandmete kaitse seaduse nõuetega.

Töötleme Teie isikuandmeid ettevõtte õigustatud huvi – toodete kohta teabe jagamise: teenuste osutamise, turunduse ja statistika – eesmärgil. Võite andmete töötlemise ükskõik millal peatada, andes sellest teada telefoni, e-posti või kirja teel. Teatame, et Teie isikuandmete kaitsmiseks rakendatakse vajalikke turvameetmeid. Jagame Teie andmeid ainult nende ettevõtetega, kes osutavad meile lepingupõhiseid teenuseid. Lisateavet isikuandmete töötlemise kohta leiate meie veebilehelt myndiari.ee. Soovi korral on Teil võimalik saada kogu teave isikuandmete töötlemise kohta posti teel.