Suure rõõmuga esitleme Teile erilist meenet: puhtast hõbedast vermitud münt-ripatsit. Seda ehivad kaks võimast sümbolit: Päike ja Kuu – niisiis pole tegu mitte lihtsalt kauni ehtega, vaid see on ka kooskõla ja harmooniat sümboliseeriv edu ligitõmbav talisman. Münt on vermitud kõrgeimate kvaliteedinõuete kohaselt (proof) ning seda haruldast numismaatilist aaret on kogu maailmas kokku vaid 999 tk!

Miks tasub seda münti tellida? 

  • Valmistatud puhtast 999/1000 hõbedast
  • Ainulaadne ja elegantne kingitus
  • Kõigest 999 tk maailmas
  • Kõrgeim vermimiskvaliteet - proof

Meene esiküljel on kujutatud Päikese ja Kuu liitu, mis kehastab kooskõla, harmooniat ja tasakaalu. Nende kõrval on tähed ja mündi serval on kogu kuutsükkel – täiskuust noorkuuni.

Mündi tagaküljel on Päikese, Kuu ja Maa sümbolid ning Päikesesüsteemi teiste planeetide väiksemad sümbolid. Äärel on kirjas mündi emiteerinud riik (Kameruni Vabariik) ja väljalaskeaasta ning mündi nimiväärtus (500 Kesk-Aafrika franki).

Täpsed andmed
Vermimisaasta:
2020
Vermija:
Kamerun
Metall:
Hõbe 999/1000
Läbimõõt:
32 mm
Mass:
10 g
Nimiväärtus:
500 franki
Kvaliteet:
Proof
Tiraaž:
999 tk

Jah, tellin hõbemündi “Hõbmünt-ripatsi” hinnaga 179 eurot. Arve tasun lähimas postkontoris saadetise kättesaamisel.

Võin tellitud toote tagastada 15 päeva jooksul selle kättesaamisest.  

Teie saadetis jõuab kohale 5-7 tööpäeva jooksul.

Esitan oma isikuandmed OÜ-le Eesti Mündiäri vabatahtlikult ning nõustun nende kasutamisega tellimuste täitmise ja otseturunduse eesmärgil kooskõlas Eesti Vabariigi isikuandmete kaitse seaduse nõuetega.

Töötleme Teie isikuandmeid ettevõtte õigustatud huvi – toodete kohta teabe jagamise: teenuste osutamise, turunduse ja statistika – eesmärgil. Võite andmete töötlemise ükskõik millal peatada, andes sellest teada telefoni, e-posti või kirja teel. Teatame, et Teie isikuandmete kaitsmiseks rakendatakse vajalikke turvameetmeid. Jagame Teie andmeid ainult nende ettevõtetega, kes osutavad meile lepingupõhiseid teenuseid. Lisateavet isikuandmete töötlemise kohta leiate meie veebilehelt myndiari.ee. Soovi korral on Teil võimalik saada kogu teave isikuandmete töötlemise kohta posti teel.