Pühima Neitsi Maarja puhtaima südame püha peetakse kolmandal laupäeval pärast nelipüha.  1917. aastal ilmutas Neitsi Maarja ennast Portugalis Fatimas. Ta kinnitas, et tema puhtaima südame austamine on Jumalale meelepärane ja palus seda tähistada. Neitsi Maarja puhtaima südame kultuse juhatas sisse ja püha missa jaoks määras palved paavst Pius XII 31. oktoobril 1942.

Pühima Neitsi Maarja puhtaimale südamele pühendatud värviline münt on kaetud puhta 999/1000 kullaga, münt on erilises pakendis ning seda on piiratud koguses.

Miks see münt on eriline?

  • Kaetud puhta kullaga (999/1000)
  • Münti kaunistab maal „Pühima Neitsi Maarja puhtaim süda“
  • Erilises pakendis
  • Kaasas autentsussertifikaat
  • Piiratud tiraaž
  • Kaunis kingitus lähedastele

Mündi esiküljel on püha Neitsi Maarja kujutis. Maarja osutab ühe käega oma südamele, teine käsi on üles tõstetud õnnistuseks. Serval jookseb kiri „THE IMMACULATE HEART OF VIRGIN MARY“ („Pühima Neitsi Maarja puhtaim süda“).

Mündi tagaküljel on kuninganna Elizabeth II portree. Serval on kiri „ELIZABETH II NIUE ISLAND 2019 1 DOLLAR“.

Täpsed andmed
Vermimisaasta:
2019
Metall:
vase-nikli sulam
Katvus:
kuld (999/1000)
Läbimõõt:
40 mm
Mass:
28 g
Nimiväärtus:
1 dollar
Tiraaž:
15 000

Jah, tellin mündi 49 euroga (+ saate- ja pakkimiskulud 4,99 eurot). Saadetise saate kätte endale lähimast postkontorist tähitud kirjana. 

Võin mündi tagastada 15 päeva jooksul selle kättesaamisest. Lisainformatsiooni saamiseks palume helistada klienditeeninduse numbril 688 60 91 või saata email aadressile info@myndiari.ee .

Teie saadetis jõuab kohale 3-5 tööpäeva jooksul.

Annan vabatahtlikult oma isikuandmed ja nõustun, et neid kasutatakse ettevõtte Eesti Mündiäri tellimuse täitmise ja otseturunduse eesmärgil, vastavalt Eesti Vabariigi isikuandmete kaitse seadusele.