Puhtast kullast münt pühendatud Tallinna ühele enimkülastatud vaatamisväärsusele – Kolmele Õele. Münt kaalub 0,5 g ja tema läbimõõt on 11 mm. Münt on vermitud Norra Rahapajas vastavalt kõrgeimale kvaliteedistandardile. Ajaloolise mündi tiraaž on kõigest 500 tk

Tallinna põhjapoolses küljes asuvad kolm üksteisega sarnast tagasihoidlikku maja, mis on saanud väga tabavalt nimeks Kolm Õde. Need on Tallinna ühed vanemad ehitised. Kirjalikes allikates on kolmikut esimest korda mainitud 1362. aastal.  Vaatamata ajaloo keerdkäikudele on hooned küllaltki hästi säilinud. Selle sajandi alguses Kolm Õde renoveeriti ja ehitati ümber tippklassi hotelliks. Nende omanikel on õnnestunud säilitada autentne Kolme Õe eksterjöör ja luua interjööris mõõdukalt luksuslik miljöö. 

Miks tasub seda toodet tellida?

  • Münt on valmistatud puhtast  999,9/1000 kullast
  • Vermitud Norra Rahapajas
  • Kuldmünt Tallinna arhitektuuripärandi – Kolme Õe auks
  • Münti on vermitud kõigest 500 tk

Mündi esiküljel on majade fassaadid. Ülal on poolkaares kiri „THREE SISTERS“ (kolm õde) ja all „TALLINN ESTONIA“.

Tagaküljel on kuninganna Elisabeth II portree, mida ümbritsevad kirjad ELIZABETH II, NIUE ISLAND (Niue saar) ja 2 DOLLARS. Tagaküljel on ka mündi emiteerimisaasta 2018.

Täpsed andmed
Vermimisaasta:
2018
Vermija:
Niue saar
Nimiväärtus:
2 dollarit
Metall:
999,9/1000 kuld
Läbimõõt:
11 mm
Mass:
0,5 g
Kvaliteet:
proof
Tootja::
Norra Rahapaja
Tiraaž:
500 tk

Jahtellin kuldmündi „Kolm õde“ hinnaga 119 eurot (+ saatekulud 4,99 eurot). Arve tasun lähimas postkontoris saadetise kättesaamisel.

Võin tellitud toote tagastada 15 päeva jooksul selle kättesaamisest.  

Tarneaeg on 7 - 14 tööpäeva.

Esitan oma isikuandmed OÜ-le Eesti Mündiäri vabatahtlikult ning nõustun nende kasutamisega tellimuste täitmise ja otseturunduse eesmärgil kooskõlas Eesti Vabariigi isikuandmete kaitse seaduse nõuetega.

Töötleme Teie isikuandmeid ettevõtte õigustatud huvi – toodete kohta teabe jagamise: teenuste osutamise, turunduse ja statistika – eesmärgil. Võite andmete töötlemise ükskõik millal peatada, andes sellest teada telefoni, e-posti või kirja teel. Teatame, et Teie isikuandmete kaitsmiseks rakendatakse vajalikke turvameetmeid. Jagame Teie andmeid ainult nende ettevõtetega, kes osutavad meile lepingupõhiseid teenuseid. Lisateavet isikuandmete töötlemise kohta leiate meie veebilehelt myndiari.ee. Soovi korral on Teil võimalik saada kogu teave isikuandmete töötlemise kohta posti teel.