Talv toob endaga lisaks pakasele ja lumetormidele kaasa ka kogu maailmas armastatud jõulud – Jeesuslapse sünnipäeva. Jõuludeks ettevalmistamine algab umbes neli nädalat enne pühi. Kodud ehitakse pärgade ja küünaldega, linnad säravate kardade ja kuusepuudega. Jõulude puhul trükitakse kogu maailmas postkaarte ja vermitakse meenemünte.

Niisiis vermisime tänavu koostöös Jõuluvana fondiga puhtast kullast meenemündi. Jõuluvana fondi eesmärgiks on parandada maailma laste heaolu ja hoida kõrgel Soome kui jõuluvana kodumaa mainet. Jõuluvana fondi püüdluseks on, et Soome riik ja kultuur leiaksid tunnustust kogu maailmas. See fond teeb igal aastal koos oma partneritega kingitusi maailma lastele. Ostes selle mündi, näitate üles head tahet ja kingite lastele pühaderõõmu.

Miks tasub seda münti tellida?

  • Valmistatud puhtast 999/1000 kullast
  • Kõige kõrgem vermimiskvaliteet – proof
  • Suurepärane kingitus lähenevate pühade puhul
  • Münt on valminud koostöös Jõuluvana fondiga

Mündi esiküljel on talvine maastik: lumiste mäetippude kohal helendavad öötaevas tähed. Kõige eredam neist on Petlemma täht, mis kuulutas kogu maailmale Jeesuslapse sündi. Mündil on kiri „SANTA‘S GOLD“, mis märgib, et kuldmündi kujunduse on kinnitanud Jõuluvana fond (Santa Claus Foundation). Selle jõulumündi ostmisega toetate fondi ja aitate kaasa laste pühaderõõmu loomisele.

Mündi tagaküljel on kuninganna Elizabeth II portree, mida ümbritsevad kirjad „ELIZABETH II“, „NIUE “ ja „2 DOLLARS 50 CENTS“. All on mündi väljalaskeaasta.

Täpsed andmed
Vermimisaasta:
2020
Vermija:
Niue saar
Metall:
Kuld 999/1000
Nimiväärtus:
2,5 dollarit
Läbimõõt:
11 mm
Mass:
0,5 g
Kvaliteet:
Proof
Tiraaž:
2020 tk

Jah, tellin puhast kullast mündi „Jõulud“​ 129 eurot (+ pakkimis- ja saatekulud 4,99 eurot). Arve tasun lähimas postkontoris saadetise kättesaamisel.

Võin mündi tagastada 15 päeva jooksul selle kättesaamisest.

Teie saadetis jõuab kohale 3-5 tööpäeva jooksul.

Annan vabatahtlikult oma isikuandmed ja nõustun, et neid kasutatakse ettevõtte Eesti Mündiäri tellimuse täitmise ja otseturunduse eesmärgil, vastavalt Eesti Vabariigi isikuandmete kaitse seadusele.