Võrratu ripats "Lumehelbeke" on kaunistatud kristallidega ning on komplektis koos 46 cm pikkuse kaelaketiga. Imeline kaelaehe on kaunis ja oodatud kingitus igale naisele! Ehe on ilusas mustas sametkotis.


  • Imeilus ripats “Lumehelbeke” koos kaelaketiga
  • Kaunistatud kristallidega
  • Kaelaketi pikkus 46 cm
  • Armsas musta värvi sametkotis
  • Kaunis kingitus!

* Väldi kokkupuudet veega

Täpsed andmed
Metall:
Mitteväärismetallide sulam
Kate:
Kaetud hõbedase värviga
Keti pikkus:
46 cm
Ripatsi mõõdud:
3 x 3 cm
Eriomadus:
Kaunistatud kristalliga

Jah, tellin kristallidega kaunistatud ripatsi „Lumehelbeke“ hinnaga 49 eurot (+4,99€ saatmiskulu). Arve tasun lähimas postkontoris saadetise kättesaamisel.

Võin tellitud toote tagastada 15 päeva jooksul selle kättesaamisest.  

Teie saadetis jõuab kohale 5-7 tööpäeva jooksul.

Esitan oma isikuandmed OÜ-le Eesti Mündiäri vabatahtlikult ning nõustun nende kasutamisega tellimuste täitmise ja otseturunduse eesmärgil kooskõlas Eesti Vabariigi isikuandmete kaitse seaduse nõuetega.

Töötleme Teie isikuandmeid ettevõtte õigustatud huvi – toodete kohta teabe jagamise: teenuste osutamise, turunduse ja statistika – eesmärgil. Võite andmete töötlemise ükskõik millal peatada, andes sellest teada telefoni, e-posti või kirja teel. Teatame, et Teie isikuandmete kaitsmiseks rakendatakse vajalikke turvameetmeid. Jagame Teie andmeid ainult nende ettevõtetega, kes osutavad meile lepingupõhiseid teenuseid. Lisateavet isikuandmete töötlemise kohta leiate meie veebilehelt myndiari.ee. Soovi korral on Teil võimalik saada kogu teave isikuandmete töötlemise kohta posti teel.