Roosi nimetatakse tihti jumaliku, täiusliku ilu kehastuseks ja punast roosi armastuse sümboliks. Läänemaailmas peetakse roosi kõige kuninglikumaks lilleks. Roose kingitakse nii ükshaaval kui ka kimpudena väga mitmesugustel puhkudel.

Üllata neid, kes on Sulle kallid – kingi puhta 999/1000 kollase kullaga ja roosa kullaga kaetud tõeline roos! Selline kingitus ei unune kunagi – seda erilist roosi kaitseb igavesti tema kuldne ümbris.

See eriline roos on lõigatud oma õitsemise tipus ja kastetud puhtasse 999/1000 kulda, kasutades tehnoloogiat, mis võimaldab säilitada lille täiusliku ilu. Tõeline roos on kaetud nii traditsioonilise kollase kullaga kui ka romantilise roosa kullaga!


Miks see nii eriline on?

  • Tõeline roos, kaetud kollase ja roosa kullaga
  • Kaasas autentsussertifikaat
  • Ideaalne kingitus
  • Elegantses kinkekarbis 
  • Hind - ainult 99 € (+ 5,99 € postikulu)

Huvitavaid fakte roosidest:

  • Esimesena hakati roose teadlikult kasvatama ja kultiveerima Hiinas. Konfutsius kirjutas rooside kasvatamisest Pekingi kuninglikes aedades.
  • Kuulus kreeka poeet Anakreon on ülistanud roosipalsami ravivat väge. Vana-Rooma aegses Itaalias kasvatati roose (Rosa caninaR. alba) parfüümide valmistamiseks ja ka ravimtaimena. Pärast Rooma impeeriumi hukku jätkus rooside kui ravimtaimede kasvatamine ainult kloostrite aedades.
  • Karl Suur andis 794. aastal käsu kasvatada puuvilju, juurvilju, ravimtaimi (sh Rosa canina’t) ja kandis hoolt selle eest, et roosid leviksid ka eraaedadesse.
  • Algselt olid roosid valged või roosad. Punased ja kollased roosid jõudsid Euroopasse alles pärast 16. sajandi maadeavastajate rännakuid Aasiasse.
  • Oluliselt on roosiaretust mõjutanud Napoleoni esimene naine Josephine de Beauharnais, kellele kuulus esimene roosikollektsioon. 

Jah, tellin tõelise 24-karaadise kullaga roosi 99 euro eest (+ saatekulud 5,99 eurot). Saadetise saate kätte endale lähimast postkontorist tähitud kirjana. 

Võin toote tagastada 15 päeva jooksul selle kättesaamisest. Lisainformatsiooni saamiseks palume helistada klienditeeninduse numbril 688 60 91 või saata email aadressile info@myndiari.ee .

Teie saadetis jõuab kohale 1-2 nädala jooksul.

Annan vabatahtlikult oma isikuandmed ja nõustun, et neid kasutatakse ettevõtte Eesti Mündiäri tellimuse täitmise ja otseturunduse eesmärgil, vastavalt Eesti Vabariigi isikuandmete kaitse seadusele.

Täpsed andmed
Lill:
Tõeline roos
Metall:
puhas (999/1000) kollane kuld ja roosa kuld
Kõrgus:
~ 16 cm
Tarneaeg:
1-2 nädalat