Mis võiks olla parem kui õnne toov münt?

7 õnne toovat münti!


See eriline kollektsioon koosneb seitsmest õnnemündist, mis pärinevad maailma eri paigust. Selleks et mündid oleksid veelgi väärtuslikumad, on need kaetud 24-karaadise kullaga.

Veel tänapäevalgi on arvul 7 eriline tähendus paljudes kultuurides üle kogu maailma: seda peetakse õnne toovaks. Neid seitset münti hinnatakse eriti kõrgelt kui talismane, mis võivad omanikule tuua rikkust, tervist, õnne ja edu. Mõnedes kultuurides usutakse, et sellised talismanid hoiavad eemal kurja ja õnnetused.


Miks tasub seda komplekti tellida?

  • 7 õnnemünti maailma eri paikadest
  • Kaetud 24-karaadise kullaga
  • Kaunite värviliste kaante vahel 

Bermuda 1-sendine – seda münti kaunistab õnne toov siga. Siga peetakse viljakuse ja rikkuse sümboliks.

Pfennig – penni (Pfennig) kinkimine on Saksa traditsioon. Õnnepenni kinkija soovib alati, et kingi saajal ei oleks iial rahast puudus.

50-öörine – sellel Taani mündil on kujutatud südant. Süda sümboliseerib armastust ja vaid koos armastusega on õnn täielik.

Elevandiga münt – Svaasimaalt pärit mündil on kujutatud õnne, tarkuse ja truuduse sümbolit. Elevandi jõud ja võimsus kaitsevad lähedalviibijat ning elevant sümboliseerib ka pikka iga.

Iiri õnnepenn (lucky penny) – tähendab muretut ja mugavat elu jõukuses.

1 toea – sellel Paapua Uus-Guinea mündil on liblikas. Liblikas sümboliseerib õnnetunnet ja rõõmu, mis tuleneb asjadest, mis esmapilgul tundusid olevat tähtsusetud.

Eskuudo – Roheneemesaarte (Cabo Verde) münte kaunistab kilpkonn. Kilpkonn sümboliseerib pikka ja õnnelikku elu, samuti jõudu ja vastupidavust, seetõttu peetakse teda võimsaks õnne sümboliks. 

Täpsed andmed
Metall:
Kaetud 24-karaadise kullaga
Läbimõõt:
Erinev
Mass:
Erinev
Vermija:
Erinevad riigid

Jah, tellin puhtast hõbedast komplekt „Seitse õnnetoovat münti maailma eri paikadest“ 49 euro eest (+ saatmis- ja pakendamiskulud 4,99 €). Arve tasun lähimas postkontoris saadetise kättesaamisel.

Võin mündi tagastada 15 päeva jooksul selle kättesaamisest.

Teie saadetis jõuab kohale 5-7 tööpäeva jooksul.

Annan vabatahtlikult oma isikuandmed ja nõustun, et neid kasutatakse ettevõtte Eesti Mündiäri tellimuse täitmise ja otseturunduse eesmärgil, vastavalt Eesti Vabariigi isikuandmete kaitse seadusele.