Südamekujuline roosa kullaga kaetud münt on ilus viis üllatada kõige armsamaid inimesi ja suurepärane kingitus lähedastele.

Süda on üks kõige sagedamini kasutatavaid ja tunnustatumaid armastuse sümboleid kogu maailmas.

Alates XIX sajandist hakati südamemärki laialdaselt kasutama valentinipäeva motiivina: sellega märgistati postkaarte, kommikarpe ja teisi armunute väikesi kingitusi. Arvatakse, et püha Valentin kasutas armunute vahel salaabielusid sõlmides lepingumärgina sarnase kujuga sümbolit. 

  • Roosa kullaga kaetud südamekujuline münt
  • Tiraaž – kõigest 1500 tk maailmas
  • Südamlik kingitus kallimale!
  • Armsas punases kotis ja koos autentsussertifikaadiga

 Südamekujulise mündi esiküljele graveeritud kirja FOREVER LOVE ümbritsevad lilleõied.

Tagaküljel näeme Fidži saare vappi. Selle kohal on kiri FIJI 2023. Meeneraha allossa on märgitud selle nimiväärtus HALF DOLLAR. Taustaks on lilleõied.

Jah, tellin südamekujuline münt kaetud roosa kullaga „Igavene armastus“ hinnaga 79 euro(+5,99€ postikulu). Arve tasun lähimas postkontoris saadetise kättesaamisel.

Võin tellitud toote tagastada 15 päeva jooksul selle kättesaamisest.  

Tarneaeg on 2-3 nädalat.

Esitan oma isikuandmed OÜ-le Eesti Mündiäri vabatahtlikult ning nõustun nende kasutamisega tellimuste täitmise ja otseturunduse eesmärgil kooskõlas Eesti Vabariigi isikuandmete kaitse seaduse nõuetega.

Töötleme Teie isikuandmeid ettevõtte õigustatud huvi – toodete kohta teabe jagamise: teenuste osutamise, turunduse ja statistika – eesmärgil. Võite andmete töötlemise ükskõik millal peatada, andes sellest teada telefoni, e-posti või kirja teel. Teatame, et Teie isikuandmete kaitsmiseks rakendatakse vajalikke turvameetmeid. Jagame Teie andmeid ainult nende ettevõtetega, kes osutavad meile lepingupõhiseid teenuseid. Lisateavet isikuandmete töötlemise kohta leiate meie veebilehelt myndiari.ee. Soovi korral on Teil võimalik saada kogu teave isikuandmete töötlemise kohta posti teel.

Täpsed andmed
Vermija:
Fidži
Vermimisaasta:
2023
Nimiväärtus:
Pool dollarit
Metall:
Mitteväärismetallide sulam
Kate:
Kaetud roosa kullaga
Mass:
27 g
Mõõtmed:
40 x 35 mm
Kvaliteet:
UNC (Uncirculated)
Tiraaž:
1500 tk