Katoliku kirikus kannavad kõrged vaimulikud (paavstid, kardinalid, peapiiskopid ja piiskopid) rinnaristi ehk pektoraali. Esimest korda on pektoraali mainitud seoses paavst Hilariusega aastal 461, kuid traditsiooniks sai selle kandmine palju hiljem. Rinnaristi kandmise kõrge vaimuliku riietuse olulise osana (koos sõrmuse ja peaehtega) kinnitas XVI sajandil paavst Pius V.

Miks tasub see kaunis ehe tellida?

  • Ristikujuline ripats kaelaketiga
  • Loodud paavst Benedictus XVI risti järgi
  • Kaunistatud Swarovski kristallidega
  • 46 cm kelakett karabiin lukustiga
  • Kaunis sametkotis
  • Ainulaadne kingitus!

Väärikas pektoraal on loodud paavst Benedictus XVI risti eeskujul. Benedictus XVI valiti katoliku kiriku 265. paavstiks 19. aprillil 2005 ja ta oli sellel ametikohal veidi vähem kui kaheksa aastat. 28. veebruaril 2013 loobus Benedictus XVI ametist, põhjendades oma otsust kõrge ea ja kehva tervisega. Paavst Benedictus XVI oli konservatiivsete vaadetega ning järgis sõnas ja teos katoliiklikke põhimõtteid.

*Vältige kokkupuudet veega.

Täpsed andmed
Metall:
Mitteväärismetallide sulam
Kate:
Kaetud kuldse värviga
Keti pikkus:
46 cm
Ripatsi mõõdud:
3,1 x 4,2 cm
Inkrusteeritud:
Swarovski® kristallidega

Jah, tellin ristikujulise ripatsi hinnaga 39 eurot (+4,99€ saatmiskulu). Arve tasun lähimas postkontoris saadetise kättesaamisel.

Võin tellitud toote tagastada 15 päeva jooksul selle kättesaamisest.  

Teie saadetis jõuab kohale 5-7 tööpäeva jooksul.

Esitan oma isikuandmed OÜ-le Eesti Mündiäri vabatahtlikult ning nõustun nende kasutamisega tellimuste täitmise ja otseturunduse eesmärgil kooskõlas Eesti Vabariigi isikuandmete kaitse seaduse nõuetega.

Töötleme Teie isikuandmeid ettevõtte õigustatud huvi – toodete kohta teabe jagamise: teenuste osutamise, turunduse ja statistika – eesmärgil. Võite andmete töötlemise ükskõik millal peatada, andes sellest teada telefoni, e-posti või kirja teel. Teatame, et Teie isikuandmete kaitsmiseks rakendatakse vajalikke turvameetmeid. Jagame Teie andmeid ainult nende ettevõtetega, kes osutavad meile lepingupõhiseid teenuseid. Lisateavet isikuandmete töötlemise kohta leiate meie veebilehelt myndiari.ee. Soovi korral on Teil võimalik saada kogu teave isikuandmete töötlemise kohta posti teel.