1. SAMMAlgus

Ostukorv

0
Kokku:

Tähistagem üheskoos Tartu rahu 100. aastapäeva!

2020. aastal möödub Tartu rahulepingu sõlmimisest  100 aastat. Tartu rahulepingu sõlmisid 2. veebruaril 1920. aastal noor Eesti Vabariik ja Nõukogude Venemaa. Rahulepinguga lõpetati Vabadussõda ja määrati kindlaks Eesti idapiir ning Nõukogude Venemaa tunnustas Eesti Vabariigi iseseisvust. Tartu rahuleping lõpetas meie riigi võitluse iseseisvuse saavutamise teel. Eesti oli lõpuks ometi vaba.

President Lennart Meri on nimetanud Tartu rahulepingut Eesti Vabariigi sünnitunnistuseks. Selle sõlmimisest saab alguse meie riiklik identiteet. Tartu rahulepingul on meie jaoks mõistagi ajalooline ja juriidiline, aga ka sügavalt sümboolne tähendus.

Eesti Mündiäri tähistab Tartu rahulepingu 100. aastapäeva kauni meenemedaliga. Tartu rahu 100. aastapäev on eestlaste jaoks erilise tähendusega väärikas ajaloosündmus, mis väärib jäädvustust erilisel medalil. Medal „Tartu rahu 100. aastapäev“ on teile TASUTA (tasuda tuleb ainult saatekulu 4,99 €).

Tasuta medal „Tartu rahu 100. aastapäev“

Rangelt limiteeritud tiraaž – saadaval ainult 19 200 medalit!


Miks tasub seda toodet tellida? 

 • Medal on vermitud Tartu rahulepingu 100. aastapäeva tähistamiseks
 • Täiesti TASUTA (tasuda tuleb ainult saatekulu 4,99 €)
 • Rangelt limiteeritud tiraaž - 19200 tk
 • Saadaval ainult Eesti Mündiäris!
 • EI MINGEID KOHUSTUSI!


Medali esiküljel on Peipsi järv, mida läbib Eesti ja Venemaa vaheline piir, selle peal Tartu rahulepingu teksti algussõnad: „Eesti ühelt poolt ning Venemaa teiselt, juhitud kindlast tahtmisest nende vahel tekkinud sõda lõpetada, otsustasid rahuläbirääkimistesse astuda ning võimalikult pea kindla, ausa ja õiglase rahu teha…“ Serval on sõnad „Tartu rahu 100. aastapäev“.

Medali tagaküljel on vapikilp, millel on kujutatud tagajalgadel seisvat lõvi. Kilpi ümbritsevad tammeoksad, lisaks on medali tagaküljel kirjad „100“ ja „EESTI-VENEMAA RAHULEPING” ning medali vermimise aasta 2020.

Tellige see eriline medal juba praegu. Medali tellimisega ei kohustu Te millekski. Medal on TASUTA, maksta tuleb ainult saatekulu 4,99 €. Kui saadud medal ei vasta Teie ootustele, võite selle tagastada kättesaamisele järgneva 15 päeva jooksul. Ei mingeid kohustusi.


Medali „Tartu rahu 100. aastapäev“ spetsifikatsioonid:

Väljalaskeaasta: 2020

Metall: Vase-nikli sulam

Kvaliteet: BU (Brilliant Uncirculated)

Läbimõõt: 40,0 mm

Mass: 25,0 g

Vermitud: Fritz Reu (Saksamaa)

Tiraaž: 19 200 tk

Tähtis: Ainult üks medal leibkonna kohta

Täitke allolevad väljad ja klõpsake nuppu „Jätkan”:

Jah, nõustun saama Eesti Mündiärilt infot uute toodete kohta, mis võivad mulle huvi pakkuda. Mul on õigus igal ajal vastava info saamisest loobuda, teavitades sellest Eesti Mündiäri OÜ klienditeenindust numbril 688 60 90 või e-posti aadressil info@myndiari.ee.

Jätkan >>
© Copyright 2020 - OÜ Eesti Mündiäri | Nimekast 54, Pallasti 28, 11402 Tallinn | 688 60 91

Ülekullatud medal „Tartu rahu 100. aastapäev“

Teil on võimalus lasta katta oma medal puhta 999/1000 kullaga. Kullaga katmine toob veelgi enam esile medali ilu ning detailid.

Ainult 5000 tk kõigist „Tartu rahu 100. aastapäev“ medalite tiraažist kaetakse 999/1000 kullaga, seega ei tasu pikalt otsustama jääda.

Medali katmine puhta 999/1000 kullaga maksab Teile ainult 29 € (+ saatekulu 4,99 €).  Kui tellite ülekuldamise, siis saadetakse Teile vaid üks „Tartu rahu 100. aastapäev“ medal -  puhta kullaga kaetud versioon.


Medali spetsifikatsioonid:

Väljalaskeaasta: 2020

Metall: Vase-nikli sulam, kaetud puhta 999/1000 kullaga

Kvaliteet: BU (Brilliant Uncirculated)

Läbimõõt: 40,0 mm

Mass: 25,0 g

Vermitud: Fritz Reu (Saksamaa)

Tiraaž: 5 000 tk

Tähtis: Ainult üks medal leibkonna kohta

EESTI TUNTUD INIMESED – mälestusmedalite kollektsioon

Meil on ühtlasi hea meel esitleda Teile Eesti Mündiäri kollektsiooni „Eesti tuntud inimesed“. Kollektsioon „Eesti tuntud inimesed” jäädvustab meie ajaloo eri perioodidel tegutsenud Eestile tähtsate ja teenekate isiksuste mälestuse. Kollektsiooni medalite kujunduse on loonud andekas Eesti disainer Margus Kadarik. 

Miks tasub seda kollektsiooni tellida?

 • Kollektsiooni "Eesti tuntud inimesed" esimene medal - Jaan Poska!
 • Medal on kaetud puhta kullaga – proov 999/1000
 • Esimese medali erihind - ainult 29 € * (tavahind 39 €)

Kollektsiooni ostutingimused

Jah, tellin kullatud medali „Jaan Poska“ erihinnaga 29 eurot. Arve tasun lähimas postkontoris paki kättesaamisel. Esimesele saadetisele saatmiskulusid ei lisandu. 

Jah, medali „Jaan Poska“ tellimisega saab minust kollektsiooni „Eesti tuntud inimesed“ koguja ja ma nõustun saama oma postkasti kord kuus kollektsiooni ühe medali, mille hind on 39 eurot (+ 4,99 eurot pakkimis- ja saatekuludeks).Pidades Tartu rahulepingut Eesti Vabariigi sünnitunnistuseks, võib poliitikut, diplomaati, juristi ja riigitegelast Jaan Poskat julgelt nimetada meie riigi ristiisaks, sest Eesti ajaloo ühel tähtsaimal lepingul on tema allkiri. 

Medali esiküljel on Jaan Poska portree. Vasakul serval on poliitiku allkiri ja tekst „1866–1920 JAAN POSKA“. Tagaküljel on tammeoks, mida raamistavad stiliseeritud pääsukesed. Tammeoksa all on tekst „EESTI TUNTUD INIMESED“, alumisel serval Eesti vapilõvi ning randil medali autori Margus Kadariku initsiaalid.

Koos kullatud medaliga saate selle autentsust kinnitava sertifikaadi, millelt leiate teavet meene mõõtude kohta ning Jaan Poska üksikasjaliku eluloo. Meil on eriti hea meel märkida, et tekstid kollektsiooni „Eesti tuntud inimesed“ kuuluvate mälestusmedalite sertifikaatidele on koostanud tuntud eesti ajaloolane Küllo Arjakas.

Jaan Poska pühendatud medali soetamisega saab Teist Eesti Mündiäri OÜ eriklient. Siitpeale on Teil eelisõigus saada iga kuu üks uus kollektsiooni „Eesti tuntud inimesed“ kuuluv medal ning pakkumisi teiste medali- või mündikollektsioonide tellimiseks. 

Paneme iga meenega kaasa autentsussertifikaadi ja teemakohase kirjelduse.

Pärast 3-nda saadetise eest tasumist saadame tasuta kingituseks spetsiaalse albumi sertifikaatide hoidmiseks. Albumi saadame tasuta. Maksta tuleb vaid saatekulud 4,99€.

Klientide suure huvi korral võime välja anda ka järgmise komplekti medaleid. 

Teised kollektsiooni medalid:


Esimese medali spetsifikatsioonid:

Esimene medal: „Jaan Poska“

Metall: vask, kullatud 999/1000 prooviga kullaga

Kvaliteet: proof-like

Läbimõõt: 38,61 mm

Mass: 24,0 g

Autor: Margus Kadarik

Vermitud: St. Pauls Mint

Tiraaž: 7 500 tk

Kollektsiooni ostutingimused

Jah, tellin kullatud medali „Jaan Poska“ erihinnaga 29 eurot. Arve tasun lähimas postkontoris paki kättesaamisel. Esimesele saadetisele saatmiskulusid ei lisandu. 

Jah, medali „Jaan Poska“ tellimisega saab minust kollektsiooni „Eesti tuntud inimesed“ koguja ja ma nõustun saama oma postkasti kord kuus kollektsiooni ühe medali, mille hind on 39 eurot (+ 4,99 eurot pakkimis- ja saatekuludeks).

Koos esimese kollektsiooni medaliga saan kaasa kaunid kaaned medalite hoidmiseks. 

Mul on õigus tagastada iga saadud medal 15 päeva jooksul selle kättesaamisest.

Võin kollektsioonist loobuda igal ajal, teatades sellest telefonitsi 688 60 90.

Teie saadetis jõuab kohale 4 - 6 nädalaga.

Annan vabatahtlikult oma isikuandmed ja nõustun, et neid kasutatakse ettevõtte Eesti Mündiäri tellimuse täitmise ja otseturunduse eesmärgil, vastavalt Eesti Vabariigi isikuandmete kaitse seadusele.


* Soodushind kehtib ainult terve kollektsiooni tellimisel. Soovides tellida ainult esimese medali, on hinnaks tavahind 39 eurot (+ saatmis- ja pakendamiskulud 4,99 €). Kui soovite tellida ainult esimese medali, helistage 688 60 91.

Tartu rahulepingu 100. aastapäevale pühendatud hõbemünt!

Iga riigi ajaloos on riikluse esimesed aastad väga suure tähtsusega: sellal luuakse seadusi, koostatakse rahvusvahelisi lepinguid, pannakse alus riigi majanduslikule ja kultuurilisele põhjale. Meenutamaks sõltumatu Eesti Vabariigi esimesi samme, oleme verminud hõbemündi, mis on pühendatud 1920. aastal allkirjastatud Tartu rahulepingule – dokumendile, mida peetakse Eesti sünnitunnistuseks.

Tartu rahuleping oli tähendusrikas mõlemale osapoolele. Eestimaa jaoks sai sellest omapärane sünnitunnistus, mis kinnitas de jure riigi iseseisvust. Nõukogude Venemaa jaoks oli see aga esimene rahvusvaheline leping. 

Miks tasub seda münti tellida?

 • Münt on vermitud Tartu rahulepingu 100. aastapäeva tähistamiseks
 • Münt on vermitud puhtast 999/1000 hõbedast
 • Mündil rahulepingu esimesed read
 • Huvitav spiraalselt paigutatud tekstiga kujundus
 • Kõige kõrgem vermimiskvaliteet – proof
 • Väärikas puidust karbis
 • Tiraaž vaid 500 tk maailmas


Mündi esiküljel keskel on tekst „TARTU RAHU – 100 – ESTONIAN RUSSIAN PEACE TREATY 1920 – 2020”. Teksti ümber on spiraalselt paigutatud Tartu rahulepingu teksti esimesed read: „EESTI ühelt poolt ning VENEMAA teiselt, juhitud kindlast tahtmisest nende vahel tekkinud sõda lõpetada, otsustasid rahuläbirääkimistesse astuda ning võimalikult pea kindla, ausa ja õiglase rahu teha ja määrasid selleks oma volinikkudeks: EESTI DEMOKRAATLIKU VABARIIGI VALITSUS — Asutava Kogu liikme Jaan Jaani poja POSKA, Asutava Kogu liikme Ants Jaani poja PIIP'i…”.

Mündi tagaküljel on kuninganna Elizabeth II portree, serval on kiri „ELIZABETH · II ·NIUE ISLAND · 2020 · 1 · DOLLAR”.

Spetsifikatsioonid:

Väljalaskeaasta: 2020

Vermija: Niue

Nimiväärtus: 1 dollar

Metall: Hõbe 999/1000

Kvaliteet: Proof

Läbimõõt: 33,0 mm

Mass: 15,55 g

Vermitud: Norra rahapaja

Tiraaž: 500 tk

Kuldmünt Lennart Mere 90. sünniaastapäeva auks!

Puhtast kullast münt „Lennart Meri – Eesti president“. Lennart Meri 90. sünniaastapäeva auks vermitud münt on valmistatud puhtast kullast (999,9/1000). Münt kaalub 0,5 grammi ja selle läbimõõt on 13,92 mm. Münt on vermitud kõrgeimate kvaliteedinõuete kohaselt (proof). Mündi tiraaž on vaid 500 tk!

Kirjanik, tõlkija, filmitegija, diplomaat ja poliitik, Eesti president Lennart Georg Meri (1929-2006) saanuks 2019. aasta 29. märtsil 90-aastaseks. Lennart Meri roll riigi diplomaatiateenistuse loomisel, Eesti nime tutvustamisel välismaal ja kultuuripärandi säilitamisel oli vaieldamatult suur ning tema poliitiline ja kultuuriline pärand elab veel kaua. Sünnipäraselt kõnekas, intelligentne ja karismaatiline president võitis inimeste südamed.

Miks tasub seda münti tellida?

 • Valmistatud puhtast kullast (999,9/1000)
 • Kuldmünt Lennart Meri 90. sünniaastapäeva auks
 • Tiraaž vaid 500 tk
 • Münt on kaunis karbis, kaasas ka autentsussertifikaat
 • Saadaval ainult Eesti Mündiäris!


Lennart Georg Meri 90. sünniaastapäeva puhul vermiti Niue saarel kuldmünt. Selle esiküljel on Lennart Meri portree, mida ümbritseb kiri „● LENNART MERI ● PRESIDENT OF ESTONIA ●“ (Lennart Meri Eesti president). All on tema sünni- ja surma-aasta.

Mündi tagaküljel on kuninganna Elizabeth II portree, mida ümbritsevad kirjad „ELIZABETH II“, „NIUE ISLAND“ ja „2 DOLLARS“. 

Spetsifikatsioonid:

Väljalaskeaasta: 2019

Vermija: Niue saar

Nimiväärtus: 2 dollarit

Metall: 999,9/1000 kuld

Kvaliteet: Proof

Läbimõõt: 13,92 mm

Mass: 0,5 g

Tiraaž: 500 tk

Teil on võimalus tellida medal Tartu rahu logoga karbis. 

Ainult 5,99 € eest on Teil võimalus soetada Tartu rahu logoga kujundatud karp medalile  „Tartu rahu 100. aastapäev“.

Tellides karbi kohe praegu, ei lisandu sellele eraldi saatmiskulu. Kui otsustate tellida karbi hiljem, tuleb tasuda karbi tellimuse eest ka täiendav saatmiskulu (4,99 eurot).

(Kui Te karpi ei telli, saadetakse Teile ainult medal.)

Teil on võimalus tellida oma medalile kaitsev kapsel ja autentsussertifikaat. Sertifikaadiga anname medali autentsusele piiramatu garantii! Kapsel kaitseb Teie medalit määrdumise ja kriimustuste eest, mis võivad halvasti mõjuda medali kvaliteedile. Kõik see on Teile ainult 4,99 € eest!

Tellides kapsli ja sertifikaadi kohe praegu, ei lisandu neile eraldi saatmiskulu. Kui otsustate tellida need tooted hiljem, tuleb tasuda tellimuse eest ka täiendavalt saatmiskulu (4,99 eurot).

(Kui Te lisatooteid ei telli, saadetakse Teile ainult medal.)

EESTI TUNTUD INIMESED – mälestusmedalite kollektsioon

Meil on ühtlasi hea meel esitleda Teile Eesti Mündiäri kollektsiooni „Eesti tuntud inimesed“. Kollektsioon „Eesti tuntud inimesed” jäädvustab meie ajaloo eri perioodidel tegutsenud Eestile tähtsate ja teenekate isiksuste mälestuse. Kollektsiooni medalite kujunduse on loonud andekas Eesti disainer Margus Kadarik. 

Miks tasub seda kollektsiooni tellida?

 • Kollektsiooni "Eesti tuntud inimesed" esimene medal - Jaan Poska!
 • Medal on kaetud puhta kullaga – proov 999/1000
 • Esimese medali erihind - ainult 29 € * (tavahind 39 €)

Kollektsiooni ostutingimused

Jah, tellin kullatud medali „Jaan Poska“ erihinnaga 29 eurot. Arve tasun lähimas postkontoris paki kättesaamisel. Esimesele saadetisele saatmiskulusid ei lisandu. 

Jah, medali „Jaan Poska“ tellimisega saab minust kollektsiooni „Eesti tuntud inimesed“ koguja ja ma nõustun saama oma postkasti kord kuus kollektsiooni ühe medali, mille hind on 39 eurot (+ 4,99 eurot pakkimis- ja saatekuludeks).Pidades Tartu rahulepingut Eesti Vabariigi sünnitunnistuseks, võib poliitikut, diplomaati, juristi ja riigitegelast Jaan Poskat julgelt nimetada meie riigi ristiisaks, sest Eesti ajaloo ühel tähtsaimal lepingul on tema allkiri. 

Medali esiküljel on Jaan Poska portree. Vasakul serval on poliitiku allkiri ja tekst „1866–1920 JAAN POSKA“. Tagaküljel on tammeoks, mida raamistavad stiliseeritud pääsukesed. Tammeoksa all on tekst „EESTI TUNTUD INIMESED“, alumisel serval Eesti vapilõvi ning randil medali autori Margus Kadariku initsiaalid.

Koos kullatud medaliga saate selle autentsust kinnitava sertifikaadi, millelt leiate teavet meene mõõtude kohta ning Jaan Poska üksikasjaliku eluloo. Meil on eriti hea meel märkida, et tekstid kollektsiooni „Eesti tuntud inimesed“ kuuluvate mälestusmedalite sertifikaatidele on koostanud tuntud eesti ajaloolane Küllo Arjakas.

Jaan Poska pühendatud medali soetamisega saab Teist Eesti Mündiäri OÜ eriklient. Siitpeale on Teil eelisõigus saada iga kuu üks uus kollektsiooni „Eesti tuntud inimesed“ kuuluv medal ning pakkumisi teiste medali- või mündikollektsioonide tellimiseks. 

Paneme iga meenega kaasa autentsussertifikaadi ja teemakohase kirjelduse.

Pärast 3-nda saadetise eest tasumist saadame tasuta kingituseks spetsiaalse albumi sertifikaatide hoidmiseks. Albumi saadame tasuta. Maksta tuleb vaid saatekulud 4,99€.

Klientide suure huvi korral võime välja anda ka järgmise komplekti medaleid. 

Teised kollektsiooni medalid:


Esimese medali spetsifikatsioonid:

Esimene medal: „Jaan Poska“

Metall: vask, kullatud 999/1000 prooviga kullaga

Kvaliteet: proof-like

Läbimõõt: 38,61 mm

Mass: 24,0 g

Autor: Margus Kadarik

Vermitud: St. Pauls Mint

Tiraaž: 7 500 tk

Kollektsiooni ostutingimused

Jah, tellin kullatud medali „Jaan Poska“ erihinnaga 29 eurot. Arve tasun lähimas postkontoris paki kättesaamisel. Esimesele saadetisele saatmiskulusid ei lisandu. 

Jah, medali „Jaan Poska“ tellimisega saab minust kollektsiooni „Eesti tuntud inimesed“ koguja ja ma nõustun saama oma postkasti kord kuus kollektsiooni ühe medali, mille hind on 39 eurot (+ 4,99 eurot pakkimis- ja saatekuludeks).

Koos esimese kollektsiooni medaliga saan kaasa kaunid kaaned medalite hoidmiseks. 

Mul on õigus tagastada iga saadud medal 15 päeva jooksul selle kättesaamisest.

Võin kollektsioonist loobuda igal ajal, teatades sellest telefonitsi 688 60 90.

Teie saadetis jõuab kohale 4 - 6 nädalaga.

Annan vabatahtlikult oma isikuandmed ja nõustun, et neid kasutatakse ettevõtte Eesti Mündiäri tellimuse täitmise ja otseturunduse eesmärgil, vastavalt Eesti Vabariigi isikuandmete kaitse seadusele.


* Soodushind kehtib ainult terve kollektsiooni tellimisel. Soovides tellida ainult esimese medali, on hinnaks tavahind 39 eurot (+ saatmis- ja pakendamiskulud 4,99 €). Kui soovite tellida ainult esimese medali, helistage 688 60 91.

Tartu rahulepingu 100. aastapäevale pühendatud hõbemünt!

Iga riigi ajaloos on riikluse esimesed aastad väga suure tähtsusega: sellal luuakse seadusi, koostatakse rahvusvahelisi lepinguid, pannakse alus riigi majanduslikule ja kultuurilisele põhjale. Meenutamaks sõltumatu Eesti Vabariigi esimesi samme, oleme verminud hõbemündi, mis on pühendatud 1920. aastal allkirjastatud Tartu rahulepingule – dokumendile, mida peetakse Eesti sünnitunnistuseks.

Tartu rahuleping oli tähendusrikas mõlemale osapoolele. Eestimaa jaoks sai sellest omapärane sünnitunnistus, mis kinnitas de jure riigi iseseisvust. Nõukogude Venemaa jaoks oli see aga esimene rahvusvaheline leping. 

Miks tasub seda münti tellida?

 • Münt on vermitud Tartu rahulepingu 100. aastapäeva tähistamiseks
 • Münt on vermitud puhtast 999/1000 hõbedast
 • Mündil rahulepingu esimesed read
 • Huvitav spiraalselt paigutatud tekstiga kujundus
 • Kõige kõrgem vermimiskvaliteet – proof
 • Väärikas puidust karbis
 • Tiraaž vaid 500 tk maailmas


Mündi esiküljel keskel on tekst „TARTU RAHU – 100 – ESTONIAN RUSSIAN PEACE TREATY 1920 – 2020”. Teksti ümber on spiraalselt paigutatud Tartu rahulepingu teksti esimesed read: „EESTI ühelt poolt ning VENEMAA teiselt, juhitud kindlast tahtmisest nende vahel tekkinud sõda lõpetada, otsustasid rahuläbirääkimistesse astuda ning võimalikult pea kindla, ausa ja õiglase rahu teha ja määrasid selleks oma volinikkudeks: EESTI DEMOKRAATLIKU VABARIIGI VALITSUS — Asutava Kogu liikme Jaan Jaani poja POSKA, Asutava Kogu liikme Ants Jaani poja PIIP'i…”.

Mündi tagaküljel on kuninganna Elizabeth II portree, serval on kiri „ELIZABETH · II ·NIUE ISLAND · 2020 · 1 · DOLLAR”.

Spetsifikatsioonid:

Väljalaskeaasta: 2020

Vermija: Niue

Nimiväärtus: 1 dollar

Metall: Hõbe 999/1000

Kvaliteet: Proof

Läbimõõt: 33,0 mm

Mass: 15,55 g

Vermitud: Norra rahapaja

Tiraaž: 500 tk

Kuldmünt Lennart Mere 90. sünniaastapäeva auks!

Puhtast kullast münt „Lennart Meri – Eesti president“. Lennart Meri 90. sünniaastapäeva auks vermitud münt on valmistatud puhtast kullast (999,9/1000). Münt kaalub 0,5 grammi ja selle läbimõõt on 13,92 mm. Münt on vermitud kõrgeimate kvaliteedinõuete kohaselt (proof). Mündi tiraaž on vaid 500 tk!

Kirjanik, tõlkija, filmitegija, diplomaat ja poliitik, Eesti president Lennart Georg Meri (1929-2006) saanuks 2019. aasta 29. märtsil 90-aastaseks. Lennart Meri roll riigi diplomaatiateenistuse loomisel, Eesti nime tutvustamisel välismaal ja kultuuripärandi säilitamisel oli vaieldamatult suur ning tema poliitiline ja kultuuriline pärand elab veel kaua. Sünnipäraselt kõnekas, intelligentne ja karismaatiline president võitis inimeste südamed.

Miks tasub seda münti tellida?

 • Valmistatud puhtast kullast (999,9/1000)
 • Kuldmünt Lennart Meri 90. sünniaastapäeva auks
 • Tiraaž vaid 500 tk
 • Münt on kaunis karbis, kaasas ka autentsussertifikaat
 • Saadaval ainult Eesti Mündiäris!


Lennart Georg Meri 90. sünniaastapäeva puhul vermiti Niue saarel kuldmünt. Selle esiküljel on Lennart Meri portree, mida ümbritseb kiri „● LENNART MERI ● PRESIDENT OF ESTONIA ●“ (Lennart Meri Eesti president). All on tema sünni- ja surma-aasta.

Mündi tagaküljel on kuninganna Elizabeth II portree, mida ümbritsevad kirjad „ELIZABETH II“, „NIUE ISLAND“ ja „2 DOLLARS“. 

Spetsifikatsioonid:

Väljalaskeaasta: 2019

Vermija: Niue saar

Nimiväärtus: 2 dollarit

Metall: 999,9/1000 kuld

Kvaliteet: Proof

Läbimõõt: 13,92 mm

Mass: 0,5 g

Tiraaž: 500 tk

Teil on võimalus tellida medal Tartu rahu logoga karbis. 

Ainult 5,99 € eest on Teil võimalus soetada Tartu rahu logoga kujundatud karp medalile  „Tartu rahu 100. aastapäev“.

Tellides karbi kohe praegu, ei lisandu sellele eraldi saatmiskulu. Kui otsustate tellida karbi hiljem, tuleb tasuda karbi tellimuse eest ka täiendav saatmiskulu (4,99 eurot).

(Kui Te karpi ei telli, saadetakse Teile ainult medal.)

Teil on võimalus tellida oma medalile kaitsev kapsel ja autentsussertifikaat. Sertifikaadiga anname medali autentsusele piiramatu garantii! Kapsel kaitseb Teie medalit määrdumise ja kriimustuste eest, mis võivad halvasti mõjuda medali kvaliteedile. Kõik see on Teile ainult 4,99 € eest!

Tellides kapsli ja sertifikaadi kohe praegu, ei lisandu neile eraldi saatmiskulu. Kui otsustate tellida need tooted hiljem, tuleb tasuda tellimuse eest ka täiendavalt saatmiskulu (4,99 eurot).

(Kui Te lisatooteid ei telli, saadetakse Teile ainult medal.)