Kas Teil on olnud raskusi täiusliku kingituse leidmisega?

Kingituse valimine võib olla väga vaevarikas. Hullem veel – ajal, mil lapsedki saadavad jõuluvanale elektroonilisi soovinimekirju, on kingi saamisest täiesti kadunud üllatusmoment.

Kuhu on jäänud salapära?

Rõõmus elevus üllatusest? Kas olete valmis astuma sammu tundmatusse ja vastu võtma teadmatuse ja ootusärevuse ime? Jätke vaeva nägemine meie hooleks!

Eesti Mündiäri pakub Teile põneva pakitäie saatuse valitud kinke, mis on väärt enam kui 120 eurot! Me mõistame suurepäraselt, millist tüdimust valmistab ideaalse kingituse otsimine, mistõttu oleme selle Teie eest ära teinud: kolmest erinevast teemavaldkonnast leiate varjatud aarde ka kõige valivamale pereliikmele! 

Miks mitte natuke riskida ja lasta tundmatusel end üllatada?

Tehke endale või oma lähedasele meeldiv üllatus ning astuge seikluse teele – avastage müstilise Üllatuspaki saladused!

  • Kinkige rõõmu ja elevust – peate vaid astuma esimese sammu!
  • 120 € väärtuses mälestusmedaleid, mis ootavad avastamist!
  • Valige kolme erineva teema vahel
  • Ärge muretsege kingi valimise pärast - jätke oma saatus meie hooleks!
  • Üllatuspaki hind on vaid 39 € (+ 4,99 saatekulud)

Väga soodsa pakkumise ja suure huvi tõttu on võimalik tellida ainult üks Üllatuspakk majapidamise kohta! Valige enda lemmik!

Jah, tellin Üllatuspaki „Ajalugu“ erihinnaga 39 € (+ saatekulud 4,99 eurot). Arve tasun lähimas postkontoris saadetise kättesaamisel.

Võin saadetise tagastada 15 päeva jooksul selle kättesaamisest. 

Teie saadetis jõuab kohale 3-5 tööpäeva jooksul. 

Annan vabatahtlikult oma isikuandmed ja nõustun, et neid kasutatakse ettevõtte Eesti Mündiäri tellimuse täitmise ja otseturunduse eesmärgil, vastavalt Eesti Vabariigi isikuandmete kaitse seadusele.