Kollektsiooni „Ameerika meenedollarid“ kuulub 12 hõbemünti, mis on täiendavalt kaetud hõbeda ja osaliselt ka kullaga.

Kõige esimene münt on pühendatud Ameerika Ühendriikide kõige esimesele presidendile - George Washingtonile. Ameerika isaks kutsutud George Washington (1732–1799) oli ameeriklaste väejuht, esimene Ameerika Ühendriikide president ja üks silmapaistvamaid isiksusi Ameerika ajaloos.

Esimene münt on Teie jaoks erihinnaga 39,99 eurot tavalise 79,99 euro asemel! Säästate koguni 40 eurot!

Kõigile, kel on koos juba kollektsiooni kolm münti, on meil kingitus – ilus puidust karp, milles kollektsiooni münte hoida. Tasute vaid saatmiskulud 5,99 €.

Kollektsiooni tiraaž on rangelt piiratud – vermitakse ainult 999 münti. Koos iga hõbedollariga saadame ka autentsust tõendava sertifikaadi ja tutvustava teksti mündi kohta, millelt leiate üksikasjaliku ülevaate mündil kujutatud olulisest sündmusest või isikust.

Miks seda kollektsiooni tellida?

  • Esimene kollektsiooni münt – „George Washingtoni 250. sünniaastapäev“
  • Kõik kollektsiooni mündid on kaetud puhta 999/1000 hõbedaga ja kaunistatud puhta 999/1000 kullaga
  • Iga mündiga on kaasas autentsussertifikaat ja münti tutvustav põnev tekst
  • Piiratud koguses kollektsioone – ainult 999 tk

Kollektsiooni saab tellida ainult Eesti Mündiärist! all-asdg


* Erihind kehtib ainult terve kollektsiooni tellimisel. Soovides tellida ainult esimese mündi, on hinnaks tavahind 79,99 eurot (+ saatekulud 5,99 eurot). Kui soovite tellida ainult esimese mündi, helistage 688 6090.

Jah, tellin hõbeda ja osaliselt kullaga kaetud hõbemüntide kollektsiooni „Ameerika meenedollarid“ ja olen nõus, et mulle saadetakse iga kuu uus kollektsiooni kuuluv münt.

Esimese mündi „George Washington“ erihind on ainult 39,99 € (+ 5,99 € saatekulud). Iga järgmine münt maksab 79,99 € (+ 5,99 € saatekulud).

Kollektsiooni esimene münt toimetatakse mulle lähimasse postkontorisse, iga järgmine aga minu postkasti.

Iga münt toimetatakse kohale spetsiaalses kaitsekapslis koos autentsussertifikaadi ja üksikasjaliku kirjeldusega.

Pärast kollektsiooni kolme mündi kogumist saan kingiks karbi, milles münte hoida. Karbi eest tasun vaid saatekulu 5,99 €.

Kui saadud münt ei vasta minu ootustele, võin saadetise tagastada 15 päeva jooksul alates selle kättesaamisest. Mul on õigus ükskõik millal kogumine lõpetada, teatades sellest klienditeeninduse telefonil, e-posti teel või kirjalikult.

Esimene münt toimetatakse kohale 1 - 2 nädala jooksul. 

Esitan oma isikuandmed Eesti Mündiäri OÜ-le vabatahtlikult ning nõustun nende kasutamisega tellimuste täitmise ja otseturunduse eesmärgil kooskõlas Eesti Vabariigi isikuandmete kaitse seaduse nõuetega.


Töötleme Teie isikuandmeid ettevõtte õigustatud huvi – toodete kohta teabe jagamise: teenuste osutamise, turunduse ja statistika – eesmärgil. Võite andmete töötlemise ükskõik millal peatada, andes sellest teada telefoni, e-posti või kirja teel. Teatame, et Teie isikuandmete kaitsmiseks rakendatakse vajalikke turvameetmeid. Jagame Teie andmeid ainult nende ettevõtetega, kes osutavad meile lepingupõhiseid teenuseid. Lisateavet isikuandmete töötlemise kohta leiate meie veebilehelt myndiari.ee. Soovi korral on Teil võimalik saada kogu teave isikuandmete töötlemise kohta posti teel.

Täpsed andmed
Esimene münt:
„George Washingtoni 250. sünniaastapäev“
Väljalaskeaasta:
1982
Metall:
hõbe (900/1000)
Kate:
hõbe (999/1000)
Osaline kate:
kuld (999/1000)
Läbimõõt:
30,6 mm
Mass:
12,5 g
Kvaliteet:
VF-XF
Nimiväärtus:
½ dollarit
Kollektsiooni tiraaž:
999 tk