Eripakkumine! Kuldmünt renessansiaja geeniuse Leonardo da Vinci auks. See 3,11 grammi kaaluv münt on valmistatud puhtast 99,99% kullast. Mündi läbimõõt on 18 mm ja tiraaž kõigest 700tk maailmas. Münt on valmistatud järgides kõrgeimat kvaliteedistandardit - proof

Miks tasub seda münti tellida?

  • Münt Leonardo da Vinci 500. surmaaastapäeva auks
  • Valmistatud 99,99% kullast
  • Münt kaalub 3,11 grammi
  • Münt renessansiaja geeniuse auks
  • Väga väike tiraaž - kõigest 700tk maailmas

"Vitruviuse mees" kujutab ideaalsetes proportsioonides inimkeha ning on sündinud kuulsa Rooma arhitekti ja inseneri, teose „De architectura“ autori Marcus Vitruvius Pollio ülestähendustele toetudes. Teoses „De architectura“ väidab Vitruvius, et täiuslike proportsioonidega inimkeha pea kõrgus on kaheksandik inimese kogupikkusest. Laialisirutatud kätega inimene peaks mahtuma ruutu. Innustatuna antiikaja arhitekti mõtetest joonistas Leonardo tindiga paberile täiuslike proportsioonidega inimkeha. Kunstnik täiendas Vitruviuse ideed omalt poolt, joonistades inimese teatud kindlas poosis – harkis jalgade ja pea kõrgusel laiali sirutatud kätega. Niiviisi kujutatud täiuslike proportsioonidega mees mahtus täpselt ringi sisse. See joonis on renessansiaja teaduse ja kunsti sünteesi täiuslik väljendus.

Täpsed andmed
Vermimisaasta:
2019
Vermija:
Niue saar
Nimiväärtus:
5 dollarit
Metall:
99,99% kuld
Läbimõõt:
18 mm
Mass:
3,11 g
Kvaliteet:
Proof
Tiraaž:
700 tk

Jah, tellin münt Vitruviuse mees hinnaga 399 eurot. Arve tasun lähimas postkontoris saadetise kättesaamisel.

Võin tellitud toote tagastada 15 päeva jooksul selle kättesaamisest.  

Tarneaeg on 7 - 12 tööpäeva.

Esitan oma isikuandmed OÜ-le Eesti Mündiäri vabatahtlikult ning nõustun nende kasutamisega tellimuste täitmise ja otseturunduse eesmärgil kooskõlas Eesti Vabariigi isikuandmete kaitse seaduse nõuetega.

Töötleme Teie isikuandmeid ettevõtte õigustatud huvi – toodete kohta teabe jagamise: teenuste osutamise, turunduse ja statistika – eesmärgil. Võite andmete töötlemise ükskõik millal peatada, andes sellest teada telefoni, e-posti või kirja teel. Teatame, et Teie isikuandmete kaitsmiseks rakendatakse vajalikke turvameetmeid. Jagame Teie andmeid ainult nende ettevõtetega, kes osutavad meile lepingupõhiseid teenuseid. Lisateavet isikuandmete töötlemise kohta leiate meie veebilehelt myndiari.ee. Soovi korral on Teil võimalik saada kogu teave isikuandmete töötlemise kohta posti teel.