Eesti Mündiäri koostöös WRC Rally Estoniaga on verminud WRC Rally Estonia auks 2 grammi kaaluva puhtast 999,9/1000 kullast meenemündi. Unikaalne münt on temaatilises karbis ja on suurepäraseks kingituseks igale rallifännile!

WRC Rally Estonia toimub 14.-17. juulini Lõuna-Eesti teedel. Ees on ootamas 24 põnevat kiiruskatset ning pealtvaatajatel on võimalus külastada ka Eesti Rahva Muuseumi territooriumil asuvat Service Parki. Stardi- ja finišipoodium on Tartu kesklinnas Raekoja platsil. Samas on ka kontserdid ja kogu muu meelelahutus ning EXPO. Tähista meiega juba 50. WRC juubelihooaega ja ela omadele kaasa!  

Kiirusta – valmistatud on kõigest 500 münti! Jagub vaid kiirematele!

Miks tasub seda münti tellida?

  • WRC Rally Estonia 2022 ametlik kuldmünt
  • Vermitud puhtast 999,9/1000 kullast
  • Mass 2 grammi
  • Kõrgeim vermimiskvaliteet – proof
  • Eridisainiga karp – suurepärane kingitus tõelisele rallifännile!
  • Kaasas autentsussertifikaat
  • Kiirusta! Piiratud koguses – 500 tk!
  • WRC Rally Estonia 2022 kuldmünt ainult Eesti Mündiärist!

Kuldmündi esiküljel on teel kihutav auto maalilise Eesti looduse taustal. Ülaservas on kiri RALLY ESTONIA 2022.

Tagaküljel on meeneraha emiteerinud riigi vapp: Niue rahvuslill pua keni keni (ld Fagraea berteroana), mida ümbritsevad ornamendid ja merikarbid. Suurbritanniasse kuulumise märgina on üle kõige püha Edwardi kroon. Ülaserva juures näeme mündi nimiväärtust (FIVE DOLLARS), all väljalaskeaastat (2022).

Jah, tellin WRC Rally Estonia 2022 ametliku kuldmündi hinnaga 399 eurot. Arve tasun lähimas postkontoris saadetise kättesaamisel.

Võin tellitud toote tagastada 15 päeva jooksul selle kättesaamisest.  

Esitan oma isikuandmed OÜ-le Eesti Mündiäri vabatahtlikult ning nõustun nende kasutamisega tellimuste täitmise ja otseturunduse eesmärgil kooskõlas Eesti Vabariigi isikuandmete kaitse seaduse nõuetega.

Töötleme Teie isikuandmeid ettevõtte õigustatud huvi – toodete kohta teabe jagamise: teenuste osutamise, turunduse ja statistika – eesmärgil. Võite andmete töötlemise ükskõik millal peatada, andes sellest teada telefoni, e-posti või kirja teel. Teatame, et Teie isikuandmete kaitsmiseks rakendatakse vajalikke turvameetmeid. Jagame Teie andmeid ainult nende ettevõtetega, kes osutavad meile lepingupõhiseid teenuseid. Lisateavet isikuandmete töötlemise kohta leiate meie veebilehelt myndiari.ee. Soovi korral on Teil võimalik saada kogu teave isikuandmete töötlemise kohta posti teel.

Täpsed andmed
Vermimisaasta:
2022
Vermija:
Niue saar
Nimiväärtus:
5 dollarit
Metall:
999,9/1000 kuld
Läbimõõt:
18 mm
Mass:
2 g
Kvaliteet:
Proof
Tiraaž:
500 tk