Logi sisse

Tere

688 60 90
Teie ostukorv on tühi.

Avaldus konflikti kohta Ukrainas

Samlerhuset Group BV, tegevdirektor Greg Prosser

Eesti Mündiäri ja Samlerhuset Group BV tervikuna mõistab hukka Venemaa sõjalise agressiooni Ukrainas, mis toob kaasa traagilisi tagajärgi inimestele ja on ohuks Euroopale.

Oleme sügavalt vapustatud ja masendatud viimase nädala kohutavatest agressiooniilmingutest ja vägivallast, mis on toonud kaasa kümnete tuhandete Ukraina inimeste pagemise oma kodust ja märgib ilmselt aastakümnete suurima humanitaarkatastroofi algust meie maailmajaos.

Väljendame oma solidaarsust Ukraina inimestega ja toetame täielikult nende vaprat vastupanu rünnakule sõltumatuse, iseseisvuse ja enesemääramise vastu.

Kohe jõustuvalt eemaldavad kõik Samlerhuset Groupi ettevõtted (sh Eesti Mündiäri) müügilt kõik Venemaaga või Vene partneritega seotud tooted. Peale selle ei levita me enam Vene Föderatsiooni Keskpangaga (tuntud ka kui Venemaa Pank) seotud tooteid.

Lisaks me toetame täielikult Euroopa ja kohalike võimuorganite sanktsioonide ulatust ja jõudu turgudel, kus me oleme tegevad ja kohaldame neid kogu Samlerhuset Groupis. Edasisi äriotsuseid teeme vastavalt olukorra kujunemisele.

Samal ajal, lähtuvalt ilmnenud kriisist, teeme koostööd oma heategevuspartneritega kõikidel turgudel, et osutada pakilist tuge ja humanitaarabi.