Logi sisse

Tere

688 60 90
Teie ostukorv on tühi.
Aasta 2023 on olnud Eesti Mündiäri jaoks põnev ja tegus! Oleme end jätkuvalt pühendanud Eesti kultuuri ja ajaloo väärtustamisele. Mööduva aasta jooksul oleme saanud teostada mitmeid erakordseid projekte, mis aitavad hoida ja väärtustada meie rahva pärandit.

Avaldus konflikti kohta Ukrainas Samlerhuset Group BV, tegevdirektor Greg Prosser Eesti Mündiäri ja Samlerhuset Group BV tervikuna mõistab hukka Venemaa sõjalise agressiooni Ukrainas, mis toob kaasa traagilisi tagajärgi inimestele ja on ohuks Euroopale.

Taas vaba Eesti 100
Kollektsioonimüntide ja -medalite vermimisega tegelev Eesti Mündiäri vermib Eesti taasiseseisvumise 30 . aastapäeva auks puhtast kullast meenemedalid. Valmistatakse vaid 30 unikaalset medalit ning vermimine toimub Norra Rahapajas täpselt taasiseseisvumise aastapäeval, 20. augustil.

Kuninganna Elizabeth II sündis 21. aprillil 1926 Londonis Yorki prints Alberti esiklapsena. Elizabethi sündides ei lootnud peaaegu keegi, et tüdrukust saab kunagi Suurbritannia kuninganna, sest tema ja tollase monarhi vahel ei olnud isegi otsest troonipärimise seost. Elizabeth sai veeta oma esimesed eluaastad kuninglikus keskkonnas, kuid ilma...

President Arnold Rüütlile pühendatud kuldmünt
President Alar Karis ja president Arnold Rüütel võtsid täna Eesti Mündiärilt vastu Arnold Rüütli auks vermitud kuldmündid. „Mälestusmedalit vastu võttes tahaksin teiega jagada rõõmu meie väikeriigi saavutuste üle mitmes valdkonnas, olgu need siis haridus, teadus, kultuur või tehnoloogia,“ rääkis president Arnold Rüütel. „Tänane mälestusmedal on...
Taas Vaba Eesti 30
Käesoleva aasta 20. augustil möödub Taas Vaba Eesti 30 iseseisvuse taastamisest – rohkem kui põlvkond on juba üles kasvanud uuesti vabaks saanud Eesti riigis. Eesti rahvast püüti murda küüditamiste, agressiooni ja propagandaga, aga ka kõige raskematel aegadel säilis kodumaa vabanemise lootus.