1. SAMMAlgus

Ostukorv

0
Kokku:

Tasuta medal „150 aastat laulupidu”

2019. aastal tähistame 150 aasta möödumist esimesest laulupeost. Laulupidude traditsioonile pani aluse esimene üldlaulupidu, mis toimus 1869. aastal Tartus. Tallinna lauluväljaku alal on laulupidusid peetud alates 1928. aastast. Laulupidudel on läbi aegade olnud võimas rahvast ühendav jõud. Ehkki Eestit valitsenud  võõrvõimud on läbi laulupidude ajaloo üritanud laulupidusid oma propaganda huvides ära kasutada, on eestlased lisaks pealesunnitud laulude laulmisele alati leidnud võimaluse oma hingele armsa muusika esitamiseks. Laulupeod on meile andnud rasketel aegadel lootust, eneseteadvust, julgust ja ühtekuuluvustunnet, et püüelda parema tuleviku ja iseseisvuse poole.

Meie kingitus 150 aasta möödumise puhul esimesest üldlaulupeost: meenemedal „150 aastat laulupidu”, mis on pühendatud meie laulupidude traditsioonile. Medal „150 aastat laulupidu” on pronksist, tõeliselt kauni kujundusega, kõrgreljeefne ning detailirikas meenemedal meie laulupeotraditsiooni auks. Medal on teile TASUTA (tasuda tuleb ainult saatekulu 4,99 €).

Tasuta medal „150 aastat laulupidu”

Rangelt limiteeritud tiraaž – saadaval ainult 25 000 medalit!


Miks tasub seda toodet tellida? 

 • Medal on pühendatud juubelilaulupeole
 • Täiesti TASUTA (tasuda tuleb ainult saatekulu 4,99 €)
 • Rangelt limiteeritud tiraaž
 • Saadaval ainult Eesti Mündiäris!
 • EI MINGEID KOHUSTUSI!

Medali esiküljel on kujutatud muusika sümbolit lüürat, mida ümbritsevad Eesti rahvuslilled rukkililled, kiri „Üldlaulupidu” ning aastaarvud „1869–2019”. Medali tagaküljel on tammepärja sees kiri „150 aastat” ning medali servas esimesed read Lydia Koidula luuletusest „Mu isamaa on minu arm”: „Mu isamaa on minu arm, kell’ südant annud ma”. Just seda laulu esitati esimesel üldlaulupeol ühena kahest algupärasest eesti laulust, siis Aleksander Kunileiu viisistatuna. Hilisem Gustav Ernesaksa viisistatud versioon aga liigutab küllap iga eestlase südant – kujunes ju sellest Nõukogude okupatsiooni ajal Eesti mitteametlik hümn.

Tellige see eriline medal juba praegu. Medali tellimisega ei kohustu Te millekski. Medal on TASUTA, maksta tuleb ainult saatekulu 4,99 €. Kui saadud medal ei vasta Teie ootustele, võite selle tagastada kättesaamisele järgneva 15 päeva jooksul. Ei mingeid kohustusi.


Medali „150 aastat laulupidu“ spetsifikatsioonid:

Väljalaskeaasta: 2019

Metall: pronks

Kvaliteet: BU (Brilliant Uncirculated)

Läbimõõt: 38,61 mm

Mass: 33,39 g

Autor: Elles Kloosterman

Vermitud: Madalmaade Kuninglikus Rahapajas

Tiraaž: 25 000 tk

Täitke allolevad väljad ja klõpsake nuppu „Jätkan”:

Jah, nõustun saama Eesti Mündiärilt infot uute toodete kohta, mis võivad mulle huvi pakkuda. Mul on õigus igal ajal vastava info saamisest loobuda, teavitades sellest Eesti Mündiäri OÜ klienditeenindust numbril 688 60 90 või e-posti aadressil info@myndiari.ee.

Jätkan >>
© Copyright 2019 - OÜ Eesti Mündiäri | Nimekast 54, Pallasti 28, 11402 Tallinn | 688 60 91

Teil on võimalus lasta katta oma medal puhta 999/1000 kullaga. Kullaga katmine toob veelgi enam esile medali ilu ning detailid.

Ainult 5000 tk kõigist „150 aastat laulupidu” medalite tiraažist kaetakse 999/1000 kullaga, seega ei tasu pikalt otsustama jääda.

Medali katmine puhta 999/1000 kullaga maksab Teile ainult 29 (+ saatekulu 4,99 €).  Kui tellite ülekuldamise, siis saadetakse Teile vaid üks ”150 aastat laulupidu” medal -  puhta kullaga kaetud versioon.


Medali spetsifikatsioonid:

Väljalaskeaasta: 2019

Metall: pronks, kaetud puhta 999/1000 kullaga

Kvaliteet: BU (Brilliant Uncirculated)

Läbimõõt: 38,61 mm

Mass: 33,39 g

Autor: Elles Kloosterman

Vermitud: Madalmaade Kuninglikus Rahapajas

Tiraaž: 5 000 tk

EESTI TUNTUD INIMESED – mälestusmedalite kollektsioon

Meil on ühtlasi hea meel esitleda Teile Eesti Mündiäri kollektsiooni „Eesti tuntud inimesed“. Kollektsioon „Eesti tuntud inimesed” jäädvustab meie ajaloo eri perioodidel tegutsenud Eestile tähtsate ja teenekate isiksuste mälestuse. Kollektsiooni medalite kujunduse on loonud andekas Eesti disainer Margus Kadarik. 

Miks tasub seda kollektsiooni tellida?

 • Kollektsiooni "Eesti tuntud inimesed" esimene medal - Gustav Ernesaks!
 • Medal on kaetud puhta kullaga – proov 999/1000
 • Esimese medali erihind - ainult 29 € * (tavahind 39 €)

Kollektsiooni ostutingimused

Jah, tellin kullatud medali „Gustav Ernesaks“ erihinnaga 29 eurot. Arve tasun lähimas postkontoris paki kättesaamisel. Esimesele saadetisele saatmiskulusid ei lisandu. 

Jah, medali „Gustav Ernesaks“ tellimisega saab minust kollektsiooni „Eesti tuntud inimesed“ koguja ja ma nõustun saama oma postkasti kord kuus kollektsiooni ühe medali, mille hind on 39 eurot (+ 4,99 eurot pakkimis- ja saatekuludeks).


Kollektsiooni avamedaliks on koorijuhile, pedagoogile, heliloojale ja armastatud laulutaadile Gustav Ernesaksale (1908–1993) pühendatud meenemedal. Tallinna lauluväljakul käies tasub vaadata laululava vastas künkal paiknevat Gustav Ernesaksa skulptuuri. Tõsi küll, mingisugust pompoossust te siit ei leia: laulutaat istub, pea käele toetatud, ja vaatab kaugusesse. Võib-olla mõtiskleb ta oma elu üle, mis oli viimase päevani pühendatud muusikale? Või meenutab siis, kuidas kogu maa kooride esituses kõlab võimsalt „Mu isamaa on minu arm“, ja neid päevi, mil sündis see laul, millest sai mitteametlik Eesti hümn? Näib, et leidlikult loodud kuju mahutab endas kõike – Gustav Ernesaksa mälestusi, loomingut, isiksust.

Laulutaadile pühendatud medali esiküljel on Gustav Ernesaksa portree. Vasaku serva juures on tema allkiri, pisut allpool kiri 1908–1993 GUSTAV ERNESAKS. Tagaküljel on tammeoks, mida raamivad stiliseeritud pääsukesed. Oksa all on kiri EESTI TUNTUD INIMESED. All on Eesti vapilõvi ja medali serva juures selle autori Margus Kadariku nimetähed.

Gustav Ernesaksale pühendatud medali soetamisega saab Teist Eesti Mündiäri OÜ eriklient. Siitpeale on Teil eelisõigus saada iga kuu üks uus kollektsiooni „Eesti tuntud inimesed“ kuuluv medal ning pakkumisi teiste medali- või mündikollektsioonide tellimiseks. 

Paneme iga meenega kaasa autentsussertifikaadi ja teemakohase kirjelduse.

Pärast 3-nda saadetise eest tasumist saadame tasuta kingituseks spetsiaalse albumi sertifikaatide hoidmiseks. Albumi saadame tasuta. Maksta tuleb vaid saatekulud 4,99€.

Klientide suure huvi korral võime välja anda ka järgmise komplekti medaleid. 

Teised kollektsiooni medalid:


Esimese medali spetsifikatsioonid:

Esimene medal: „Gustav Ernesaks“

Metall: vask, kullatud 999/1000 prooviga kullaga

Kvaliteet: proof-like

Läbimõõt: 38,61 mm

Mass: 24,0 g

Autor: Margus Kadarik

Vermitud: St. Pauls Mint

Tiraaž: 7 500 tk

Kollektsiooni ostutingimused

Jah, tellin kullatud medali „Gustav Ernesaks“ erihinnaga 29 eurot. Arve tasun lähimas postkontoris paki kättesaamisel. Esimesele saadetisele saatmiskulusid ei lisandu. 

Jah, medali „Gustav Ernesaks“ tellimisega saab minust kollektsiooni „Eesti tuntud inimesed“ koguja ja ma nõustun saama oma postkasti kord kuus kollektsiooni ühe medali, mille hind on 39 eurot (+ 4,99 eurot pakkimis- ja saatekuludeks).

Koos esimese kollektsiooni medaliga saan kaasa kaunid kaaned medalite hoidmiseks. 

Mul on õigus tagastada iga saadud medal 15 päeva jooksul selle kättesaamisest.

Võin kollektsioonist loobuda igal ajal, teatades sellest telefonitsi 688 60 90.

Teie saadetis jõuab kohale 4 - 5 nädalaga.

Annan vabatahtlikult oma isikuandmed ja nõustun, et neid kasutatakse ettevõtte Eesti Mündiäri tellimuse täitmise ja otseturunduse eesmärgil, vastavalt Eesti Vabariigi isikuandmete kaitse seadusele.


* Soodushind kehtib ainult terve kollektsiooni tellimisel. Soovides tellida ainult esimese medali, on hinnaks tavahind 39 eurot (+ saatmis- ja pakendamiskulud 4,99 €). Kui soovite tellida ainult esimese medali, helistage 688 60 91.

Tähistame 150 aasta möödumist hümni esmaesitusest!

Eesti Vabariigi hümni 150. aastapäevale pühendatud kullatud noodilehelt (kullaproov 999/1000) leiate hümni viisi ja sõnad.  Esmakordselt kõlasid need 150 aastat tagasi esimesel üldlaulupeol 1869. aastal ning noodileht on 1869. aasta originaali kullatud koopia. Kullatud noodileht on spetsiaalses kaunis karbis ning tootega on kaasas numismaatikukindad. Kullatud noodilehti on valmistatud vaid 999 tk

Miks tasub seda toodet tellida?

 • Sõnad, mis on olulised igale eestlasele – graveeritud kuldsele noodilehele.
 • Tähistame 150. aasta möödumist Eesti esimesest üldlaulupeost, kus hümni lauldi.
 • Kullatud noodilehti valmistatakse vaid 999 tükki!
 • Noodileht on paigutatud akrüülraami ning see saadetakse Teile spetsiaalses kaunis karbis.
 • Akrüülraamil on toetusjalg ja see seisab ise püsti.
 • Kaetud puhta 999/1000 kullaga.
 • Kaasas kingitus - numismaatikukindad.

„Mu isamaa, mu õnn ja rõõm“ on ülistuslaul Eesti kultuurile, rahvale ja riigile. Sellega väljendatakse rõõmu ja uhkustunnet. Eesti hümni „Mu isamaa, mu õnn ja rõõm“ ja sõnad kirjutas 1869. aasta algul Eesti ärkamisaja üks juhte Johann Voldemar Jannsen, viisi autor on  saksa päritolu Soome helilooja Friedrich Pacius.


Spetsifikatsioonid:

Valmistatud: 2019

Materjal: Kaetud 999/1000 kullaga

Mõõtmed: 148x210 mm

Tiraaž: 999 tk

Teil on võimalus tellida medal laulupeo logoga karbis. 

Ainult 5,99 € eest on Teil võimalus soetada laulupeo logoga kujundatud karp medalile “150 aastat laulupidu”.

Tellides karbi kohe praegu, ei lisandu sellele eraldi saatmiskulu. Kui otsustate tellida karbi hiljem, tuleb tasuda karbi tellimuse eest ka täiendav saatmiskulu (4,99 eurot).

(Kui Te karpi ei telli, saadetakse Teile ainult medal.)

Teil on võimalus tellida oma medalile kaitsev kapsel ja autentsussertifikaat. Sertifikaadiga anname medali autentsusele piiramatu garantii! Kapsel kaitseb Teie medalit määrdumise ja kriimustuste eest, mis võivad halvasti mõjuda medali kvaliteedile. Kõik see on Teile ainult 4,99 € eest!

Tellides kapsli ja sertifikaadi kohe praegu, ei lisandu neile eraldi saatmiskulu. Kui otsustate tellida need tooted hiljem, tuleb tasuda tellimuse eest ka täiendavalt saatmiskulu (4,99 eurot).

(Kui Te lisatooteid ei telli, saadetakse Teile ainult medal.)

EESTI TUNTUD INIMESED – mälestusmedalite kollektsioon

Meil on ühtlasi hea meel esitleda Teile Eesti Mündiäri kollektsiooni „Eesti tuntud inimesed“. Kollektsioon „Eesti tuntud inimesed” jäädvustab meie ajaloo eri perioodidel tegutsenud Eestile tähtsate ja teenekate isiksuste mälestuse. Kollektsiooni medalite kujunduse on loonud andekas Eesti disainer Margus Kadarik. 

Miks tasub seda kollektsiooni tellida?

 • Kollektsiooni "Eesti tuntud inimesed" esimene medal - Gustav Ernesaks!
 • Medal on kaetud puhta kullaga – proov 999/1000
 • Esimese medali erihind - ainult 29 € * (tavahind 39 €)

Kollektsiooni ostutingimused

Jah, tellin kullatud medali „Gustav Ernesaks“ erihinnaga 29 eurot. Arve tasun lähimas postkontoris paki kättesaamisel. Esimesele saadetisele saatmiskulusid ei lisandu. 

Jah, medali „Gustav Ernesaks“ tellimisega saab minust kollektsiooni „Eesti tuntud inimesed“ koguja ja ma nõustun saama oma postkasti kord kuus kollektsiooni ühe medali, mille hind on 39 eurot (+ 4,99 eurot pakkimis- ja saatekuludeks).


Kollektsiooni avamedaliks on koorijuhile, pedagoogile, heliloojale ja armastatud laulutaadile Gustav Ernesaksale (1908–1993) pühendatud meenemedal. Tallinna lauluväljakul käies tasub vaadata laululava vastas künkal paiknevat Gustav Ernesaksa skulptuuri. Tõsi küll, mingisugust pompoossust te siit ei leia: laulutaat istub, pea käele toetatud, ja vaatab kaugusesse. Võib-olla mõtiskleb ta oma elu üle, mis oli viimase päevani pühendatud muusikale? Või meenutab siis, kuidas kogu maa kooride esituses kõlab võimsalt „Mu isamaa on minu arm“, ja neid päevi, mil sündis see laul, millest sai mitteametlik Eesti hümn? Näib, et leidlikult loodud kuju mahutab endas kõike – Gustav Ernesaksa mälestusi, loomingut, isiksust.

Laulutaadile pühendatud medali esiküljel on Gustav Ernesaksa portree. Vasaku serva juures on tema allkiri, pisut allpool kiri 1908–1993 GUSTAV ERNESAKS. Tagaküljel on tammeoks, mida raamivad stiliseeritud pääsukesed. Oksa all on kiri EESTI TUNTUD INIMESED. All on Eesti vapilõvi ja medali serva juures selle autori Margus Kadariku nimetähed.

Gustav Ernesaksale pühendatud medali soetamisega saab Teist Eesti Mündiäri OÜ eriklient. Siitpeale on Teil eelisõigus saada iga kuu üks uus kollektsiooni „Eesti tuntud inimesed“ kuuluv medal ning pakkumisi teiste medali- või mündikollektsioonide tellimiseks. 

Paneme iga meenega kaasa autentsussertifikaadi ja teemakohase kirjelduse.

Pärast 3-nda saadetise eest tasumist saadame tasuta kingituseks spetsiaalse albumi sertifikaatide hoidmiseks. Albumi saadame tasuta. Maksta tuleb vaid saatekulud 4,99€.

Klientide suure huvi korral võime välja anda ka järgmise komplekti medaleid. 

Teised kollektsiooni medalid:


Esimese medali spetsifikatsioonid:

Esimene medal: „Gustav Ernesaks“

Metall: vask, kullatud 999/1000 prooviga kullaga

Kvaliteet: proof-like

Läbimõõt: 38,61 mm

Mass: 24,0 g

Autor: Margus Kadarik

Vermitud: St. Pauls Mint

Tiraaž: 7 500 tk

Kollektsiooni ostutingimused

Jah, tellin kullatud medali „Gustav Ernesaks“ erihinnaga 29 eurot. Arve tasun lähimas postkontoris paki kättesaamisel. Esimesele saadetisele saatmiskulusid ei lisandu. 

Jah, medali „Gustav Ernesaks“ tellimisega saab minust kollektsiooni „Eesti tuntud inimesed“ koguja ja ma nõustun saama oma postkasti kord kuus kollektsiooni ühe medali, mille hind on 39 eurot (+ 4,99 eurot pakkimis- ja saatekuludeks).

Koos esimese kollektsiooni medaliga saan kaasa kaunid kaaned medalite hoidmiseks. 

Mul on õigus tagastada iga saadud medal 15 päeva jooksul selle kättesaamisest.

Võin kollektsioonist loobuda igal ajal, teatades sellest telefonitsi 688 60 90.

Teie saadetis jõuab kohale 4 - 5 nädalaga.

Annan vabatahtlikult oma isikuandmed ja nõustun, et neid kasutatakse ettevõtte Eesti Mündiäri tellimuse täitmise ja otseturunduse eesmärgil, vastavalt Eesti Vabariigi isikuandmete kaitse seadusele.


* Soodushind kehtib ainult terve kollektsiooni tellimisel. Soovides tellida ainult esimese medali, on hinnaks tavahind 39 eurot (+ saatmis- ja pakendamiskulud 4,99 €). Kui soovite tellida ainult esimese medali, helistage 688 60 91.

Tähistame 150 aasta möödumist hümni esmaesitusest!

Eesti Vabariigi hümni 150. aastapäevale pühendatud kullatud noodilehelt (kullaproov 999/1000) leiate hümni viisi ja sõnad.  Esmakordselt kõlasid need 150 aastat tagasi esimesel üldlaulupeol 1869. aastal ning noodileht on 1869. aasta originaali kullatud koopia. Kullatud noodileht on spetsiaalses kaunis karbis ning tootega on kaasas numismaatikukindad. Kullatud noodilehti on valmistatud vaid 999 tk

Miks tasub seda toodet tellida?

 • Sõnad, mis on olulised igale eestlasele – graveeritud kuldsele noodilehele.
 • Tähistame 150. aasta möödumist Eesti esimesest üldlaulupeost, kus hümni lauldi.
 • Kullatud noodilehti valmistatakse vaid 999 tükki!
 • Noodileht on paigutatud akrüülraami ning see saadetakse Teile spetsiaalses kaunis karbis.
 • Akrüülraamil on toetusjalg ja see seisab ise püsti.
 • Kaetud puhta 999/1000 kullaga.
 • Kaasas kingitus - numismaatikukindad.

„Mu isamaa, mu õnn ja rõõm“ on ülistuslaul Eesti kultuurile, rahvale ja riigile. Sellega väljendatakse rõõmu ja uhkustunnet. Eesti hümni „Mu isamaa, mu õnn ja rõõm“ ja sõnad kirjutas 1869. aasta algul Eesti ärkamisaja üks juhte Johann Voldemar Jannsen, viisi autor on  saksa päritolu Soome helilooja Friedrich Pacius.


Spetsifikatsioonid:

Valmistatud: 2019

Materjal: Kaetud 999/1000 kullaga

Mõõtmed: 148x210 mm

Tiraaž: 999 tk

Teil on võimalus tellida medal laulupeo logoga karbis. 

Ainult 5,99 € eest on Teil võimalus soetada laulupeo logoga kujundatud karp medalile “150 aastat laulupidu”.

Tellides karbi kohe praegu, ei lisandu sellele eraldi saatmiskulu. Kui otsustate tellida karbi hiljem, tuleb tasuda karbi tellimuse eest ka täiendav saatmiskulu (4,99 eurot).

(Kui Te karpi ei telli, saadetakse Teile ainult medal.)

Teil on võimalus tellida oma medalile kaitsev kapsel ja autentsussertifikaat. Sertifikaadiga anname medali autentsusele piiramatu garantii! Kapsel kaitseb Teie medalit määrdumise ja kriimustuste eest, mis võivad halvasti mõjuda medali kvaliteedile. Kõik see on Teile ainult 4,99 € eest!

Tellides kapsli ja sertifikaadi kohe praegu, ei lisandu neile eraldi saatmiskulu. Kui otsustate tellida need tooted hiljem, tuleb tasuda tellimuse eest ka täiendavalt saatmiskulu (4,99 eurot).

(Kui Te lisatooteid ei telli, saadetakse Teile ainult medal.)

Sirvimiskogemuse parandamiseks kasutatakse sellel saidil küpsiseid (ingl k cookies). Saidi kasutamist jätkates nõustute küpsiste kasutamisega. Lisateave...